TIKLA ARA

Salgın - Contagion

Bir temas. Bir an. Ölümcül bir virüs bulaşabilrdi. Beth Emhoff (Gwyneth Paltrow), Hong Kong'daki bir iş gezisinden Minneapolis'e döndüğünde uzun yolculuğun kendisini yorduğunu hisediyordu.


Salgın - Contagion  filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Salgın - Contagion

Salgın - Contagion izle

Gösterim tarihi: Salgın - Contagion ; 14.03.2013 18:55 - 20:37 Moviemax Premier HD kanalından izleyebilirsiniz.

Salgın - Contagion, Konusu

2012 - ABD, Birleşik Arap Emirlikleri yapımı olan Bilim Kurgu , Aksiyon , Dram , Gerilim , Korku türündeki Karanlık Gölgeler - Dark Shadows  filmin yönetmenliğini Steven Soderbergh yapıyor Oyuncuları Kate Winslet, Jude Law, Marion Cotillard, Gwyneth Paltrow, Laurence Fishburne'den oluşuyor.

Konusu: Deneyler ölümcül bir virüs için çalışmalarını tamamladı.Bu öyle bir virüs ki dünyanın sonunu getirmeyi hedefliyordu.Uluslararası bir yolcu, havaalanının barında kredi kartını garsona vermeden önce çerez kasesine uzanır. Bir iş toplantısı tokalaşmalarla başlar. Kalabalık bir otobüste bir adam öksürür.Bu kadar hızlı yayılabiliyordu. Bir temas. Bir an. Ölümcül bir virüs bulaşabilrdi. Beth Emhoff (Gwyneth Paltrow), Hong Kong'daki bir iş gezisinden Minneapolis'e döndüğünde uzun yolculuğun kendisini yorduğunu hisediyordu. İki gün sonra, Acil Servis'te ölür ve doktorlar şok ve matem içindeki kocasına (Matt Damon) bunun nedeni hakkında en ufak bir fikirleri olmadığını söylerler.Halbuki virüs direk beyni etkilemiş ölümüne neden olmuştu. Çok geçmeden, başkaları da aynı gizemli semptomları göstermeye başladı: Yoğun öksürük ve ateş, ardından gelen nöbet, beyin kanaması... Ve nihayetinde ölüm.

Kate 'Elizabeth' Winslet 5 Ekim 1975 (Reading, Berkshire, İngiltere ) tarihinde İngiltere'de doğdu.Tamamen oyuncu bir aileden gelen Winslet genç yaşına rağmen bu zamana kadar beş defa Oscar'a aday gösterildi. Winslet 1998 yılı itibariyle, iki kere Oscar'a aday olmayı başaran en genç oyuncu ünvanını elinde bulunduruyor.Kate aynı zamanda ödüle üç, dört ve beş kere aday gösterilen oyuncu olmayı da başardı. Oyunculuğa ilk adımını 11 yaşında bi TV reklamıyla atan Winslet, 'Christmas Carol' adlı animasyon filminde seslendirme yapıp ve ayrıca bu filmin şarkısını söyleyip, single albüm çıkardı. Titanic filminden sonra daha çok bağımsız ve düşük bütçeli filmlerde oynamayı tercih ettiği için, Anna and the King ve Shakespeare in Love gibi filmlerdeki başrol tekliflerini reddederek, aynı dönemde Holy Smoke ve Hideous Kinky gibi bağımsız filmlerde oynadı.

Jude Law 29 Aralık 1972'de Lonrda'da dünyaya gelmiştir. 12 yaşında Ulusal Gençlik Müzik Tiyatrosu'nda oyunculuğa başlamıştır. 17 yaşında Families isimli Tv şovunda tol almak üzere okulu tamamen bırakmıştır. 1992 yılında sahne kariyerine adım atmıştır. Londra sınırları içerisinde birçok oyunda rol almış ardından Broadway'e geçiş yapmıştır. Buradan sonra beyaz perdede bağımsız filmler de yer almıştır. İlk önemli filmi Ethan Hawke ve Uma Thurman ile rol aldığı Gattaca'dır. Ancak asıl ününe Yetenekli Bay Ripley filmindeki rolü ile ulaşmıştır. Şu an oyunculuğunun yanı sıra 'Natural Nylon' isimli prodüksiyon şirketinin ortağıdır.

Marion Cotillard (d. 30 Eylül 1975) Fransız aktris. 2007 yılı yapımı, sanatçı Edith Piaf'ın hayatını anlatan La Môme filmi ile tanınır. Bu film ile En İyi Kadın Oyuncu - Müzikal veya Komedi dalında Altın Küre kazanmış, Oscar'a aday gösterilmiştir. Bunun dışında la vie en rose filminde de başarılı bir oyunculuk sergilemiştir. En iyi kadın oyuncu dalında Oscar ödülü kazanmıştır.

Salgın - Contagionizle


Salgın - Contagion izle

Fragman İzleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk salgın filmi izle, contagion izle, salgın filmi konusu, contagion konusu, salgın filmi kadrosu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.