TIKLA ARA

Şaşkın Rehine - Held Up

Chicago'lu bir iş adamı olan Michael'in hem çok iyi bir işi hem de çok güzel bir nişanlısı vardır.Bu herken tarafından kıskanılmaktadır.


Şaşkın Rehine - Held Up  filmini Digiturk Moviemax  Premier HD kanalın dan yüksek kalite ile izleyebilirsiniz.

Şaşkın Rehine - Held Up

Aile Ağacı - The Family Tree izle

Gösterim tarihi: Şaşkın Rehine - Held Up  , 28.02.2013 12:46 - 14:10   Digiturk Moviemax Premier HD  kanalından izleyebilirsiniz.

Şaşkın Rehine - Held Up , Konusu

1999 , ABD  yapımı olan  Komedi filim türündeki  Şaşkın Rehine - Held Up  filmin yönetmenliğini Steve Rash yapıyor. Filmin oyuncuları  Jeff Eastin, Erik Fleming , Jamie Foxx, Nia Long, Barry Corbin'den oluşuyor.

Konusu: Kahkaha dolu izleyeniniz bu filmde Chicago'lu bir iş adamı olan Michael'in hem çok iyi bir işi hem de çok güzel bir nişanlısı vardır.Bu herken tarafından kıskanılmaktadır. Nişanlısı Rae ve yeni aldığı arabası, Grand Canyon'a romantik bir tatil için yola çıkarlar. Her şey yolunda gidiyor derken küçük bir olay bu eğlenceli başlayan geziyi kursaklarında bırakır. Bu yeni arabayı Michael'in, ev almak için biriktirdikleri parayla aldığını duyunca çılgına döner hemen onu terk eder ve otostopla havaalanına doğru yola çıkar. Sevgilisini geri kazanmaya azimli Michael ise yolda benzin almak için durunca işler iyice karışıverir çünkü o çok sevdiği antika arabayı bir genç çalıverir. Etrafında da hapishane kaçkını gibi görünen birtakım serseriler vardır. Ne yapacağım diye düşünürken etraftakiler ise anlarındaki garip bir sandığı Meksika'ya götürebilmek için gereken parayı gizlice çalma planları yapmaktadır ve peşlerindeki şef ile çaylak yardımcıları da onları bu benzin istasyonunda kıstırır. Michael oradan kurtulmak ve o çetenin üyesi olmadığını ispatlamak için elinden geleni yapması gerekmektedir aksi takdirde hapishane yolu gözükecektir...

Barry Corbin 16 Ekim 1940 tarihinde doğdu, Kilmer Blain Corbin, bir avukat ve Alma Corbin, Lamesa, Teksas bir ilkokul öğretmeni.Corbin, ancak 1960 yılında bir Shakespeare oyuncusu olarak göreve başladı bugün o vesile olsa da, daha fazla yerel şerif, askeri lideri, ya da başka bir otorite figürü rolü görülen olması muhtemeldir, o etkili ve öldürücü Düşmanlar canlandırdı.Aynı zamanda 2008 Oscar ödüllü film No Country For Old Men önemli bir rol oynamıştır.

Jamie Foxx 1967 senesinde Texas'da doğan Amerikalı aktör ve müzisyen Eric Marlon Bishop, üç yaşındayken büyükannesinin teşvikiyle küçük yaşta müzikle ilgilenerek piyano eğitimi almaya başladı. 1980'lerde Los Angeles'a taşınarak müzikal kariyerine başlama kararı alan Bishop, 1989 senesinde bir kız arkadaşının davetiyle bir gece kulübünde sahneye çıkarak komedi tarzında bir performans sergiledi.


Şaşkın Rehine - Held Up izleŞaşkın Rehine - Held Up  izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk sinema keyfi, şaşkın rehine konusu, şaşkın rehine izle, şaşkın rehine oyunculari, held up izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.