TIKLA ARA

Sporun Yıldızı Paketi

Sporun Yıldızı Paketi
12 Aylık Uydu Aboneliği
İç Kurulum ve Aktivasyon Ücretsiz

4548TL


Taksit Seçeneği Sunan Kartlar
* Tek çekim satın alma işleminde tüm kredi kartları geçerlidir.
* Kampanyadan sadece yeni aboneler yararlanabilir.

İletişim BilgileriYukarıdaki alanların tamamının doldurulması zorunludur.

Ödeme Bilgileri

 / 

Kullanıcı Sözleşmesini onaylıyorum.
Kampanya Detayları

- Taksit seçeneği Bonus Card, Maximum, Card Finans ve Paraf'a ait (taksit özelliğine sahip olan) kredi kartları için geçerlidir. Tek çekim satın alma işleminde tüm kredi kartları geçerlidir.

- Satın alma işleminden sonra Digiturk Çağrı Merkezi sizi arayacak ve ücretsiz kurulum kaydı oluşturacaktır. Kurulum kaydınızın Digiturk Çağrı Merkezi tarafından oluşturulmasının ardından Digiturk Yetkili Teknik servisimiz randevu için sizi arayacak ve randevu günü ve saatinde teknik servisimizce evinizde kurulum işlemi gerçekleştirilecektir.

- Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 540TL olarak ayda 45 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 475 TL olarak ödenebilir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce alınır.

- Fiyatlara KDV dahildir.

- Kampanya kapsamında aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir.

- Digiturk paketinizin kurulum ve aktivasyonu tamamlandıktan sonra iptal işlemi yapılmamaktadır.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.