TIKLA ARA

Savaş Atı - War Horse

1. Dünya Savaşı sırasında kırsal İngiltere ve Avrupa arasında geçen Savaş Atı, Joey adlı bir at ile onu evcilleştirip eğiten Albert adında genç bir adam arasındaki muazzam dostlukla başlıyor.


Savaş Atı - War Horse filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Savaş Atı - War Horse

Savaş Atı - War Horse izle

İlk Gösterim tarihi: Savaş Atı - War Horse 21.05.2013 21:00 - 23:17  Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Savaş Atı - War Horse  Konusu

2011 ABD Aile, Savaş türündeki Savaş Atı - War Horse filmin yönetmenliğini Steven Spielberg yapıyor.Film Benedict Cumberbatch , David Thewlis , Toby Kebbell , Emily Watson , Tom Hiddleston oluşmaktadır.

1. Dünya Savaşı sırasında kırsal İngiltere ve Avrupa arasında geçen Savaş Atı, Joey adlı bir at ile onu evcilleştirip eğiten Albert adında genç bir adam arasındaki muazzam dostlukla başlıyor. İkili mecburen ayrı düşüyor. Atın savaş boyunca yaptığı sıra dışı yolculuğu anlatan film Tarafsız Topraklar'da duygusal sona yaklaşırken atın karşılaştığı herkesin, İngiliz süvarilerin, Alman askerlerinin, bir Fransız çiftçi ve onun torunun hayatlarını nasıl değiştirdiğini konu ediyor.

Benedict Cumberbatch, İngiliz sinema, televizyon ve tiyatro oyuncusu.19 Temmuz 1976 tarihinde Londra, İngiltere'de dünyaya gelmiştir. Doğum adı Benedict Timothy Carlton Cumberbatchdır. Manchester Üniversitesi drama bölümünde öğrenim gördü. Sherlock mini dizisiyle büyük ilgi gördü ve üstün bir oyunculuk gösterdi. Dizide Sherlock karakterini canlandırmıştır.

Remus Lupin,harry potter'ın babasının en iyi arkadaşlarından biridir. Fenrir Greyback tarafından küçükken ısırılıp bir kurtadam olmuştur. Harry üçüncü sınıftayken onun karanlık sanatlara karşı savunma hocalığını yapmıştır. Zümrüdü anka yoldaşlığının bir üyesidir. Dumbledrore'un güvendiği bir kimsedir. Peter Pettigrew, Sirius Black ve James Potter onun Hogwarts'da sahip olduğu tek arkadaşlarıdır. Üçü de onun kurtdam olduğunu öğrendiklerine Lupin'in sandığının aksine onu bırakmamış hatta onu yalnız bırakmamak için birer Animagus olmuşlardır. Lupin, James Potter, Peter Pettigrew ve Sirius Black ile beraber kendilerine Çapulcular dedikleri bir çete kurmuş ve Harry Potter'ın Hogwarts'taki 3. yılında ilk olarak kullandığı, Fred ve George Weasley tarafından bulunmuş ve Harry'ye verilmiş olan Çapulcu Haritası'nı oluşturmuşlardır.

MDB Puanı: 7.2/10 ( 71861 kişi oy verdi.)

Resimler

Savaş Atı - War Horse izle

 

Savaş Atı - War Horse izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, savaş atı konusu, digiturk filmleri, savaş atı izle, war horse izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.