TIKLA ARA

Savaş Cadısı - War Witch

Afrika'da çocuk asker olmaya zorlanan, büyücüklükle suçlandığı için köyünden uzaklaştırılan Komona'nın acı hikayesinin anlatıldığı film için yönetmen 10 yıllık zorlu bir çalışma süreci geçirmiş


Savaş Cadısı - War Witch filmini Moviemax Festival Hd kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Savaş Cadısı - War Witch

Savaş Cadısı - War Witch  izle

İlk Gösterim tarihi: Savaş Cadısı - War Witch  Digiturk  Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Savaş Cadısı - War Witch Konusu

2012 - Kanada , Fransa Dram , Savaş ,türündeki Savaş Cadısı - War Witch filmin yönetmenliğini Kim Nguyen yapmaktadır.Oyuncuları Serge Kanyinda , Alain Lino Mic Eli Bastien , Rachel Mwanza,Kim Nguyen oluşmaktadır.

Kanada Fransa ortak yapımı olan film gerçek bir hikayeden uyarlama. Afrika'da çocuk asker olmaya zorlanan, büyücüklükle suçlandığı için köyünden uzaklaştırılan Komona'nın acı hikayesinin anlatıldığı film için yönetmen 10 yıllık zorlu bir çalışma süreci geçirmiş.Dram filmlerinin ayrı bir yüzünü anlatıyor yapım...Afrikadaki 12 yaşındaki bir kızın hikayesi...İlgi çekici bir şekilde anlatılıyor...Tam bir sanat filmi olmuş benim gözümde...Betimlemeleri olsun , oyuncularının performansı olsun...Realitesi her daim dorukta olan bir yapım...Kanada - Fransız ortak yapımı olması ve Kanada'nın bu seneki Oscardaki adayı oluşu tabiki çogu seyirci için filmi izlemekteki en büyük etken oldu.Uzun sayılmayacak bir süresi olmasına rağmen bence dolu dolu bir 90 dakika ve her anında da buram buram dram kokusunu alabiliyorsunuz zaten filmin..

Kim Nguyen iyi Ödülü adayı ve Kanada Ekran 2.012 filmi Rebelle (Savaş Cadı) ödüllü onun Akademisi ile tanınan Kanadalı film yönetmeni ve senarist vardır Film 2013 Kanada Ekran Ödülleri'nde üst galibi oldu;. Ek olarak En İyi Film seçildi ve yıldızlı iki hareket ödül kazanan olmanın, Nguyen kendini En İyi Yönetmen ve En İyi Orijinal Senaryo için ödül kazandı. Doğan ve Vietnamlı bir baba ve Fransız asıllı Kanadalı annesi Amqui, Quebec büyüdü, Nguyen şu anda Montreal yaşayan ve bugüne kadar dört uzun metrajlı film yönetti.

Serge Kanyinda iyi 2012 filmi Rebelle (Savaş Cadı). Yılında Magicien rolüyle için bilinen Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nden bir aktör, ve O albinizm vardır. Kanyinda 2013 Kanada Sinema Ödülleri En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu adaylığı için Kanada Screen Ödülü kazandı.

IMDB Puanı: 7.1/10 ( 2644 kişi oy verdi.)

Resimler

Savaş Cadısı - War Witch izle

 

Savaş Cadısı - War Witch izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival, savaş cadısı konusu, digiturk savaş cadısı izle, war witch izle, savaş cadısı izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.