TIKLA ARA

Scooby-Doo ve Gonulsuz Kurtadam - Scooby-Doo And The Reluctant Werewolf

Spooky Adası'nın sahibi Emile Mondavarious (Rowan Atkinson) da buranın gerçekten perili olduğundan korktuğu için dedektifleri biraraya getirmek ve onlara yardımcı olmak istemektedir.


Scooby-Doo ve Gonulsuz Kurtadam - Scooby-Doo And The Reluctant Werewolf filmini Moviemax Family HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Scooby-Doo ve Gonulsuz Kurtadam - Scooby-Doo And The Reluctant Werewolf

Scooby-Doo ve Gonulsuz Kurtadam - Scooby-Doo And The Reluctant Werewolf izle

İlk Gösterim tarihi: Scooby-Doo ve Gonulsuz Kurtadam - Scooby-Doo And The Reluctant Werewolf 23.04.2013 11:29 - 12:49 Digiturk  Moviemax Family HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Scooby-Doo ve Gonulsuz Kurtadam - Scooby-Doo And The Reluctant Werewolf Konusu

1988- ABD , Avustralya Aile , Komedi , Macera, türündeki Scooby-Doo ve Gonulsuz Kurtadam - Scooby-Doo And The Reluctant Werewolf  filmin yönetmenliğini  Isla Fisher , Sarah Michelle Gellar , Rowan Atkinson , Matthew Lillard , Freddie Prinze Jr. oluşmaktadır.

Mystery Inc.'in kapatılmasının üzerinden iki yıl geçmiştir. Scooby Doo, dedektif arkadaşları Fred (Freddie Prinze Jr.), Daphne (Sarah Michelle Gellar), Shaggy(Matthew Lillard) ve Velma (Linda Cardellini) ile birlikte Spooky Adasına gönderilirler. Görevleri Spring Break bölgesindeki sıradışı olayları incelemektir. Spooky Adası'nın sahibi Emile Mondavarious (Rowan Atkinson) da buranın gerçekten perili olduğundan korktuğu için dedektifleri biraraya getirmek ve onlara yardımcı olmak istemektedir. Scooby ve arkadaşları kendi kişisel farklılıklarını bir yana bırakıp birlikte hareket etmek ve olayı çözmek zorundadırlar. Çünkü ancak bu sayede kendilerini ve tabi dünyayı kötülükten kurtaracaklardır.

Isla Fisher 3 Şubat 1976 doğumlu İskoç asıllı oyuncu/manken... Umman 'da doğup Avustralya' da büyümüştür.. ülkesinde pek çok dizide oyunculuk yapmasına rağmen wedding crashers ile insanların dikkatini çekmiş bir oyuncu..Sanatçının henüz kazandığı veya aday gösterildiği ödül bulunmuyor.

Sarah Michelle Gellar, 14 Nisan 1977 tarihinde doğan, Emmy ödüllü kazanmış Amerikalı oyuncu. 1990'larda çeşitli rollerde oynadıktan sonra, Buffy the Vampire Slayer'da Buffy Summers olarak izleyici karşısına çıkmıştır. Aynı zamanda aile filmi Scooby-Doo,dişiliğini ön plana çıkardığı Harvard Man, korku filmleri The Return, The Grudge, The Grudge 2, I Know What You Did Last Summer ve Scream 2'de da rol almıştır. Kurtuluş filmi Cruel Intentions'da da Kathryn Merteuil rolünde boy göstermiştir. Teenage Mutant Ninja Turtles'ta April O'Neil'a sesini veren de Sarah Michelle Gellar'dır.

Rowan Atkinson Annesinin ismi Ella May babasının ismiyse Eric Atkinson'dur. Oxford Üniversitesi Drama Derneği'nde skeçlerde oynamıştır. Yazar Richard Curtis ile karşılaşması kariyeri için önemli bir kilometretaşı olmuştur. Arkadaşı John Lloyd'un yapımını üstlendiği ve İngiltere'nin ITV (Independent Television/Bağımsız Televizyon) kanalında 1978'de yayına başlayan 9 Haberleri Değil (Not the Nine O'Clock News) dizisinde oynamıştır.

Freddie Prinze Jr 8 Mart 1976 tarihinde Los Angeles, Kaliforniya'da doğmuş ve Albuquerque, New Mexico, onun erken yaşam yaşıyordu. Onun çocukluk döneminde üç farklı okullarda: Eldorado, Sandia ve La Cueva. 1994 yılında mezun olduktan sonra, Freddie LA bir oyunculuk kariyerine odaklanmak taşındı.

Resimler

Scooby-Doo ve Gonulsuz Kurtadam - Scooby-Doo And The Reluctant Werewolfizle

 

Scooby-Doo ve Gonulsuz Kurtadam - Scooby-Doo And The Reluctant Werewolf izle

 


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk çizgifilm izle, scooby-doo yeni maceralar, scooby-doo izle, scooby-doo oyunculari, scooby-doo konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.