TIKLA ARA

Seçkin Tetikçiler - Killer Elite

Robert De Niro zor durumda kalınca bu tehlikeli hayata ilk zamanlar yaptıgı mesleğine tetikçilik işine geri dönmek mecburiyetinde kalır. Fakat dostunu kurtarmak için onu çok büyük engeller beklemektedir.


Seçkin Tetikçiler - Killer Elite  filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Seçkin Tetikçiler - Killer Elite

Seçkin Tetikçiler - Killer Elite izle

Gösterim tarihi: Seçkin Tetikçiler - Killer Elite ; 27.03.2013 17:00 - 18:52  Moviemax Premier HD kanalından izleyebilirsiniz.

Seçkin Tetikçiler - Killer Elite , Konusu

2011 - ABD , Avustralya yapımı olan Aksiyon , Gerilim , Suç türündeki Seçkin Tetikçiler - Killer Elite   filmin yönetmenliğini Gary Mckendry yapıyor Oyuncuları Jason Statham, Robert De Niro, Clive Owen, Dominic Purcell, Yvonne Strahovski'den oluşuyor.

Konusu: Derinden yürütülen işler iyice karışınca İngiliz Gizli Servisi'nin eğitimli ve emekli üyelerinden biri olan(Jason Statham), kendisini çok iyi yetiştiren kişi (Robert De Niro) zor durumda kalınca bu tehlikeli hayata geri dönmek mecburiyetinde kalır. Fakat dostunu kurtarmak için girişeceği bu macerada, karşısında en az kendisi kadar yetenekli bir diğer ajan bulunmaktadır. Dostunu kurtarmak, sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Jason Statham Sydenham, Lewisham, Londra,İngilterede doğuldu.Ailenin ikinci çocuğu olarak dünyaya gelen Statham,çocukluktan beri aile sanatı sokak tiyatrosunu öğrendi.Müzikle çok ilgilenen aile arasında Statham da elbette müzik ve sanata ilgi duydu fakat spor dallarıyla ilgilenmeye başladı ve özellikle dalış.Başarılı bir dalış kariyeri başlar.1992 yılında İngiliz Milli Dalış Takımıyla de dalgıcılık konusunda dünya 12cisi olur.Statham bununla iyi bir başarı sağlar.Ve uzun yıllardır kendisi Britanya ulusal dalgıcılığın uzun zamandır üyesidir.

Robert De Niro 17.08.1943' da New York'da doğan,beş defa Oscar'a aday gösterilen sanatçı, iki defa bu ödülü kazanmıştır (1975,1981).Oscar dışında da bir çok uluslar arası ödüle 34 defa aday gösterilip 23 defa kazanmış olan ,olağan üstü yetenekli bir aktördür. Bu büyük aktörün ilk önemli rolü ,1974 yapımlı "Bang the Drum Slowly"dir. Ancak önemli çıkış yaptığı film olarak Martin Scorsese'nin yönettiği 1973 yapımlı "Mean Streets" filmdir. The God Father filmleriylede o bildiğimiz karizmatik, etkileyici Robert De Niro hafızalarımızla yerleşmiştir. Şu anda "Tribeca Film Center" adında kendisine ait olan yapımcı firmayı yönetmektedir.

Seçkin Tetikçiler - Killer Elite izle


Seçkin Tetikçiler - Killer Elite izle

Fragman İzleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk izle, seçkin tetikçiler oyuncular, seçkin tetikçiler konusu, killer elite izle, seçkin tetikçiler yönetmeni,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.