TIKLA ARA

Sekme - Ricochet

Yüksek sosyetede işlenen bir cinayet davasını üstlenince iki cinayet masası dedektifinin kariyerleri ve yaşamları, tehlikeye girer. Yargıç Laird, hatalı bir yargılamayla Savitch'i aklar.


Sekme - Ricochet filmini Digiturk Moviemax Premier  HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Sekme - Ricochet

Sekme - Ricochet izle

İlk Gösterim tarihi:Sekme - Ricochet 13.06.2013 02:01 - 03:30 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Sekme - Ricochet

2011 - ABD Dram, Gizem türündeki Sekme - Ricochet filmin yönetmenliğini  Nick Gomez yapmaktadır.Film Oyuncuları Gary Cole, John Corbett, Julie Benz oluşmaktadır.

Yüksek sosyetede işlenen bir cinayet davasını üstlenince iki cinayet masası dedektifinin kariyerleri ve yaşamları, tehlikeye girer. Yargıç Laird, hatalı bir yargılamayla Savitch'i aklar. Birkaç hafta sonra Laird'in karısı, evlerine giren hırsızı öldürür. Bu olay yargıç Laird ve karısının Savitch'le olan şaibeli yakınlıklarını ortaya çıkarır.

Julie M. Benz (d. 1 Mayıs 1972, Pittsburgh, Pennsylvania, ABD), Amerikalı aktris. Rambo 4 filminde Sylvester Stallone ile başrolü paylaştı.Ödülleri : 2006 Satellite Awards: En iyi yardımcı oyuncu (Dexter) - Kazandı,2008 Eyegore Ödülleri - Kazandı,2008 Scream Ödülleri: Korku filminde en iyi aktris (Dexter) - Aday gösterildi.

Gary Cole (d. 20 Eylül 1956), ABD'li oyuncu.Birçok rolle tanınır, bunlardan bazıları televizyon dizileri Fatal Vision, The West Wing, Midnight Caller, Arrested Development, American Gothic, Wanted and Crusade, filmler Office Space, In the Line of Fire, Kiss the Sky, Dodgeball, The Brady Bunch Movie, A Very Brady Sequel, One Hour Photo, Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby ve Breach. Ayrıca Those She Left Behind gibi televizyon filmlerinde de rol almıştır.

IMDB Puanı: 5.7/10 ( 142951 kişi oy verdi.)

Resimler

Sekme - Ricochet izle

 

Sekme - Ricochet izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, sekme filmini konusu, digiturk izle, ricochet izle, sekme filmini izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.