TIKLA ARA

Senden Bana Kalan - The Descendants

Bir babanın ölen eşinden sonraki piskolojisi ve çocukları ile barışık olma cabası anlatılmaktadır.


Senden Bana Kalan - The Descendants filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Senden Bana Kalan - The Descendants

Senden Bana Kalan - The Descendants izle

Gösterim tarihi:Senden Bana Kalan - The Descendants; 08.03.2013 18:45 - 20:34 Digiturk Moviemax Premier HD kanalından izleyebilirsiniz.

Senden Bana Kalan - The Descendants , Konusu

2011 ABD  yapımı olan Dram ,Komedi filim türündeki  Senden Bana Kalan - The Descendants filmin yönetmenliğini Alexander Payne yapıyor. Filmin oyuncuları George Clooney, Shailene Woodley, Beau Bridges, Michael Ontkean, Nick Krause'den oluşuyor.

Konusu: Mutlu mesut bir aile hiç beklemedikleri bir anda  Matt King (George Clooney), eşini trajik bir bot kazasında kaybeder, aslında toprak sahibi zengin bir babadır kızları ne istese alabilecek durumdadır.Ama buna rağmen İki kızı ile ilişkisinin hiç de hayal ettiği gibi gitmediğini anlar. Matt, kızları ile olan ilişkisini düzeltmeye kararlıdır fakat gittikçe kötüye giden akıl sağlığı onun için hayatı oldukça zorlaştıracaktır.

George Clooney Birkaç yıl Northern Kentucky Üniversitesi'nde öğrenim gördükten sonra kuzeni Miguel Ferrer aracılığıyla aktörlüğe ilk adımını attı. Oscar ödülü sahibi olan Clooney aynı zamanda Milton Katselas'dan aktörlük eğitimi aldı. 1982 yılında Los Angeles'a taşındıktan sonra filmlerde ufak tefek roller almaya başladı. Asıl çıkışını ER adlı televizyon dizisiyle gerçekleştiren aktör Oceans Eleven adlı sinema filminde baş rol aldıktan sonra yıldızı iyice parladı.


Shailene Diann Woodley (15 Kasım 1991 doğumlu) ABD'li genç aktris. Woodley iyi ABC Family dizi, Amerikan Genç of Secret Life Amy Juergens canlandırmakta bilinen ve aynı zamanda Kaitlin Cooper (Fox serisinin ilk sezonunda 2003 yılında Marissa Cooper kardeş) canlandırmakta, OC.Woodley uğrar skolyoz ve arka 18 ay boyunca onu omurga düzeltmek için brace giymek zorunda kaldı. Woodley onu Secret Life Co-yıldız özellikle Megan Park ve Francia Raisa ile iyi arkadaş olduğunu.

 

Senden Bana Kalan - The Descendants izle


Senden Bana Kalan - The Descendants izle

Fragman İzle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk komedi filmleri, senden bana kalan oyuncuları, senden bana kalan film konusu, the descendants izle, senden bana kalan izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.