TIKLA ARA

Senden Önce - Whats Your Number?

Orta yaşa geldiğinizde birçok adamla çıktığınızı ama evlenmek bir tarafa, doğru düzgün ilişki sürdürülebilecek kimsenin yanınızda kalmadığını gördünüz.


Senden Önce - What's Your Number?filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Senden Önce - What's Your Number?

Senden Önce - What's Your Number? izle

İlk Gösterim tarihi:Senden Önce - What's Your Number? 29.7.2013 19:00 - 20:40 Digiturk  Moviemax Premier  HD kanalında izleyebilirsiniz.

Senden Önce - What's Your Number?

2011 - ABD , Almanya Komedi , Romantik türündeki Senden Önce - What's Your Number?  filmin yönetmenliğini Mark Mylod yapmaktadır.Film oyuncuları Chris Evans , Anna Faris , Zachary Quinto , Matthew Bomer , Ari Graynor oluşmaktadır.

Orta yaşa geldiğinizde birçok adamla çıktığınızı ama evlenmek bir tarafa, doğru düzgün ilişki sürdürülebilecek kimsenin yanınızda kalmadığını gördünüz. İlişkilerde bir türlü aradığını bulamayan Anna Faris'in (Ally Darling) yaşadığı tam da bu. 20 farklı adamla çıkan Anna, hiçbirinde tam olarak aradığını bulamadığı için kendisini yapayalnız hisseder. Hem de kız kardeşi evlenmek üzeredir ve o düğüne bir başına gidecektir.

Christopher Robert "Chris" Evans, ABD'li oyuncu. Yönetmen anne (Lisa) ve dişçi babanın (Bob) oğlu olarak doğdu. Annesi yarı İtalyan yarı İrlandalıdır. Carly DuBray ve Shanna adlarında iki kız kardeşi, Scott adında bir erkek kardeşi vardır. Evans'ın ilk önemli rolü 2001 yapımı Not Another Teen Movie'deki Jake WyIer karakteridir. Daha önce Boston Public ve The Fugitive tv dizilerinde, Opposite Sex dizisinde ise bir bölüm rol almıştır. Fantastik Dörtlü serisi ve İlk Yenilmez: Kaptan Amerika filmiyle bilinir. Gucci kozmetik markasının mankenliğini yapmıştır.

Anna Kay Faris Baltimore, Maryland, ABD 29.11.1976 Onu Ünlü Yapan Ne? Scary Movie (Korkunç Bir Film) (2000) filmindeki Cindy Campbell rolü ile ünlendi. Meraklısına... Seattle'da tiyatro sahnelerinde kariyerine adım atti 9 yaşındayken ilk profesyonel yapımda yer aldı. Daha sonra reklam filmlerinde boy gösterdi Lovers Lane (1999) filmi, ile dikkat çekti ve Scary Movie filmindeki Cindy rolü ile tanınmaya başladı. Aslında doğal bir sarışın ancak Scary Movie (2000) filminde siyaha boyandı ve yeni bir imaja kavuştu. 'Maxim Hot 100' 2004 listesine 57. sıradan seçilmişti.

Zachary Quinto Yarı İtalyan, yarı İrlandalı Quinto, Pittsburgh, Pensilvanya'da doğdu. 1995 yılında Central Catholic Lisesi nden, 1999 yılında da Carnegie Mellon Universitesi nden mezun oldu.Televizyona ilk çıkışı The Others adlı dizi ile oldu, ve daha sonra aralarında CSI, Touched By An Angel, Charmed, Six Feet Under, Lizzie McGuire ve Dragnet'in de olduğu birçok dizide rol aldı.2004 yılında 24 dizisinde bilgisayar uzmanı Adam Kaufmann rolünü canlandırdı. Dizinin, ilk iki sezonunun tüm bölümlerinde, üçüncü sezonun bir bölümünde yer aldı. 2006 yılında sakin, güvenilir olmayan, tehlikeli ve süper güçlere sahip Sylar isimli seri katili canlandırmaya başladı...

IMDB Puanı: 5.8/10 ( 36,970 kişi oy verdi.)

Resimler

Senden Önce - What's Your Number? izle

 

Senden Önce - What's Your Number? izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, whats your number? izle, digiturk 2014 filmleri, whats your number? konusu, senden önce izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.