TIKLA ARA

Şeref Sözü - Word of Honor

Yıllar önce Vietnam'da savaşmış olan iş adamı Ben, savaş suçu işlediği gerekçesiyle askerî mahkemeye çağrılır.


Şeref Sözü - Word of Honor filmini Digiturk Moviemax Family HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Şeref Sözü - Word of Honor

Şeref Sözü - Word of Honor izle

İlk Gösterim tarihi:Şeref Sözü - Word of Honor 1.8.2013 15:25 - 16:53 Digiturk Moviemax Family HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Şeref Sözü - Word of Honor

2003 - ABD , Kanada Tür : Dram türündeki Şeref Sözü - Word of Honor filmin yönetmenliğini Robert Markowitz yapmaktadır.Film oyuncuları Jeanne Tripplehorn , John Heard , Don Johnson , Sharon Lawrence , Arliss Howard oluşmaktadır.

Yıllar önce Vietnam'da savaşmış olan iş adamı Ben, savaş suçu işlediği gerekçesiyle askerî mahkemeye çağrılır.

John Heard film serisi ilk iki taksit halinde de Peter McCallister olarak onun yinelenen rolü ile tanınan Amerikalı aktör,Son zamanlarda o CSI görülebilir: Miami yinelenen karakter Kenwall Duquesne, Calleigh Duquesne babası gibi.. Washington, DC, John ve Helen Heard oğlu doğdu ve iki kız kardeşi ile birlikte büyüdü, bir Cordis Heard halen New York'ta yaşayan ve Red Harlem Okuyucular bir kurucularındandır.Daha sonra Worcester, Massachusetts Clark Üniversitesi'nden mezun gitti, Gonzaga Koleji Lisesi katıldı. O 1979-80 Othello ve Split kendi performansları için Obie Ödülleri kazanan, off-Broadway yaptı.O CSI roller yinelenen vardı: Miami ve Prison Break (Illinois Frank Tancredi, Vali olarak ve Sara Tancredi babası) (Kenwall Duquesne, Calleigh Duquesne babası gibi)..2006 yılında bağımsız film Gamers rol aldı: The Movie ve Touchstone Pictures film, The Guardian bir parçası oldu. 2007 yılında Denzel Washington-yönettiği filmde, The Great Debaters içinde şerif oynadı. 23 Nisan 2009 günü, Southland bir bölüm yer aldı.

Sharon Lawrence Tüm adı sharon elizabeth lawrence'dir. 29 HAZİRAN 1961 de Kuzey Carolina da doğmuştur. NORT CAROLİNA AT CHAPEL HİLL Üniversitesinden mezun olmuştur.

IMDB Puanı: 6.4/10 ( 394 kişi oy verdi.)

Resimler

Şeref Sözü - Word of Honor izle

 

Şeref Sözü - Word of Honor izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax family hd, word of honor izle, digiturk 2014 filmleri, word of honor konusu, şeref sözü izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.