TIKLA ARA

Serseri Kurşun - Stray Bullet

Noha evlenmek üzeredir ve ailesi, orta yaşlı kadının kızkardeşi gibi "evde kalmadığına" sevinmektedirler.Düğün için hazırlıklar sürerken her şey yolunda gibi görünmektedir.


Serseri Kurşun - Stray Bullet filmini Moviemax Festival  kanalından izleyebilirsiniz.

Serseri Kurşun - Stray Bullet

Serseri Kurşun - Stray Bullet  izle

İlk Gösterim tarihi: Serseri Kurşun - Stray Bullet 29.04.2013 14:55 - 16:11  Digiturk  Moviemax Festival  kanalında izleyebilirsiniz.

Serseri Kurşun - Stray Bullet Konusu

2008 - Filipinler Dram ,türündeki Serseri Kurşun - Stray Bullet filmin yönetmenliğini Georges Hachem yapmaktadır.Oyuncuları ise Nadine Labaki , Hind Taher , Badih Bouchakra , Takla Chamoun oluşmaktadır.

Noha evlenmek üzeredir ve ailesi, orta yaşlı kadının kızkardeşi gibi "evde kalmadığına" sevinmektedirler.Düğün için hazırlıklar sürerken her şey yolunda gibi görünmektedir. Ancak düğünden 15 gün önce abisinin onun onuruna vereceği bir davette, evlenmek istemediğine karar verir.

Robert Reed Carradine (d. 24 Mart 1954) ABD'li aktör. Carradine Hollywood-Kaliforniya'da aktris Sonia Sorel ve aktör John Carradine'ın oğlu olarak dünyaya geldi. Christopher ve Keith Carradine'ın öz kardeşi, Bruce ve David Carradine'ın üvey kardeşidir.
Carradine'ın iki kızı vardır. Biri aktris Ever Carradine, diğeri de Marica Reed Carradine'dır. Aktörün ayrıca iki kız bir erkekten oluşan üçüzleri de vardır. Bunlar, Patience Dani, Essence Paula ve Liberty Elder'dir.

Nadine Labaki hangi Paris'teki Arap Dünyası Enstitüsü'nde Arap Sinema Bienali'nde En İyi Kısa Film Ödülü kazandı, 1997 yılında mezun filmi, 11 Rue Pasteur, yönetmenlik, Beyrut Saint Joseph Üniversitesi'nde görsel-işitsel çalışmalarda bir derece elde. 1998 yılında Paris'te Cours Florent de oyunculuk bir atölye çalışmasına katıldılar. O birçok ödül kazandıran ünlü Ortadoğu şarkıcılar, doğrudan reklam ve müzik videoları için gitti.

IMDB Puanı: 4.5/10 ( 57 kişi oy verdi.)

Resimler

Serseri Kurşun - Stray Bullet  izle

 

Serseri Kurşun - Stray Bullet  izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival, serseri kurşun konusu, digiturk filmleri izle, stray bullet izle, serseri kurşun izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.