TIKLA ARA

Sessiz Düşman - The Devils Own

Biri kaderin tuzağına düşmüş, diğeri görevine tutkuyla bağlı iki adam. Ve onlar uğruna yaşamayı, savaşmayı hatta ölmeyi göze aldıkları bilinmezin ne olduğunu keşfetmek üzereler.


Sessiz Düşman - The Devils Own filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Sessiz Düşman - The Devils Own

Sessiz Düşman - The Devils Own izle

İlk Gösterim tarihi:Sessiz Düşman - The Devils Own  Digiturk Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Sessiz Düşman - The Devils Own

1997 - ABD Dram , Gerilim , Suç türündeki Sessiz Düşman - The Devils Own filmin yönetmenliğini Alan J. Pakula yapmaktadır.Film oyuncuları Brad Pitt , Harrison Ford , Julia Stiles , Natascha McElhone , Margaret Colin oluşmaktadır.

Biri kaderin tuzağına düşmüş, diğeri görevine tutkuyla bağlı iki adam. Ve onlar uğruna yaşamayı, savaşmayı hatta ölmeyi göze aldıkları bilinmezin ne olduğunu keşfetmek üzereler. Harrison Ford ile Brad Pitt'in sette ego savaşı yaptıkları film.

Brad Pitt Tam ismi William Bradley Pitt olan aktör, 18 Aralık 1963'de Amerika Birleşik Devletleri'nin Missouri eyaletindeki Springfield'da üç çocuklu bir ailenin en büyük çocuğu olarak dünyaya geldi. Pitt ailesi köken olarak İngilizdir.
Missouri Üniversitesi'nin Gazetecilik bölümünden mezun olmasına kısa süre kala, uzun süredir aklında olan aktörlük kariyerini başlatmak için ailesine Pasadena'daki bir Güzel Sanatlar Akademisi'ne devam edeceğini söyleyerek Hollywood'a gitti. Bir süre çeşitli tanıtımlarda tavuk kostümü giyip, limuzin şoförlüğü gibi işler yaptıktan sonra Dallas ve Another World gibi dizilerde küçük roller kapmayı başardı.

Harrison Ford
13 temmuz 1942'de Chicago, illinois, amerika'da dünyaya geldi. radyo oyuncusu dorothy nidelman ve aynı zamanda oyuncu olan reklam ajansı yöneticisi christopher ford'un oğludur. Harrison ford 1964'te los angeles california'a taşındı. burda colombia pictures'ın 'yeni yetenekler' isimli programında oynadığı küçük roller için haftada 150 dolar alıyordu.aynı yıl mary marquardt'la evlendi. ilk filmi 1966'da kamera karşısına geçtiği dead heat on a merry-go round isimli yapım oldu. İrlanda ve Almanya asıllı olan aktör star wars filmleriyle ün yapmış ve indiana jones'la adını sinema tarihinin unutulmazları arasına yazdırmıştır. Edie Murphy ve Tom Hanks'tan sonra filmleri en çok gişe hasılatı getiren aktör olmuştur.

IMDB Puanı: 5/9 ( 31.390 kişi oy verdi.)

Resimler

Sessiz Düşman - The Devils Own izle

 

Sessiz Düşman - The Devils Own izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, the devils own izle, digiturk 2014 filmleri, sessiz düşman konusu, sessiz düşman izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.