TIKLA ARA

Sessiz Tanık - Silent Witness

Yıllar önce bir hastalık yüzünden konuşma yeteneğini kaybeden bir kız,ailesiyle birlikte Amsterdam'a gelir.Bir cinayete tanık olur.Karanlık bir gecede gerilim ve macera başlamıştır..


Sessiz Tanık - Silent Witness filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Sessiz Tanık - Silent Witness

Sessiz Tanık - Silent Witness izle

İlk Gösterim tarihi: Arena 17.05.2013 02:45 - 04:14 Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Sessiz Tanık - Silent Witness Konusu

2001 - İngiltere  Dram , Gizem , Polisiye türündeki Sessiz Tanık - Silent Witness filmin yönetmenliğini Dermot Mulroney yapıyor.Film Oyuncuları Emilia Fox , Clare Higgins , William Gaminara , Matthew Steer , Janice Acquah oluşmaktadır.

Yıllar önce bir hastalık yüzünden konuşma yeteneğini kaybeden bir kız,ailesiyle birlikte Amsterdam'a gelir.Bir cinayete tanık olur.Karanlık bir gecede gerilim ve macera başlamıştır.. Gizemli suç filmlerinden hoşlananlar kaçırmasın! Bir avukat eski kasabasına geri dönerek karışık bir cinayet davasını üstlenir.Emily Arundell, merdivenlerden düştükten bir süre sonra ölür.Merdivenlerden düşmesine sebep olarak köpeği gösterilir.Herkes Miss Arudell'in köpeğinin topuna basarak düştüğünü sanır ancak Miss Arundell buna inanmaz ve akrabalarından birinin kendisini öldürtmek istediğini düşünür.Bu yüzden 17 Nisan'da dedektif Hercule Poirot'a bir mektup yazar.Ancak mektup Hercule Poirot'nun eline 28 Haziran'da geçer.Mektup dedektife ulaştığında Miss Emily çoktan ölmüştür. Bu işten hayli işkillenen Hercule Poirot Miss Arundell'in yaşadığı yere araştırmala gider ve Miss Arundell'in düştüğü geceyle ilgili sırları gün ışığına çıkarmaya başlar ancak bu o kadar da kolay olmaz.

Emilia Amanda Burton ayrılmasından sonra 2004 yılında kadrosuna katıldı olan, Elizabeth Fox (Temmuz 1974 31 doğumlu) BBC suç draması Silent Witness Dr Nikki Alexander rolüyle tanınan ödüllü İngiliz aktris, Rose. Programın ikinci series.Fox yılında BBC'nin Merlin başında Morgause İngiltere, Londra'da doğdu o da ortaya çıktı. O bir tiyatrocu aileden geliyor - annesi aktris Joanna David (kızlık soyadı Joanne Elizabeth Hacking) ve babası aktör Edward Fox olduğunu. Amcası Laurence ve Lydia da başarılı bir oyunculuk kariyerlere sahip James Fox ve onun kuzenleri olduğunu.] O bir kardeşi Freddie bir buçuk kız kardeşi Lucy vardır. O çello ve o St Catherine İngilizce okuma Oxford Üniversitesi'nde oynadı nerede o bağımsız Bryanston Okulu'nda eğitim gördü, Oxford.Her büyük-büyük dedesi Samson Fox oldu ve ona büyük-büyükannesi aktris Hilda Hanbury, kardeş oldu Lily Hanbury.Through Hanbury bir o 19. yüzyılın aktris Ellen Terry ile ilgilidir.

Clare Frances Elizabeth Higgins (Kasım 1955 10 doğumlu) bir ödüllü Paula Cecilia (kızlık soyadı Murphy) ve James Stephen Higgins için Yorkshire İngilizce actress.Higgins, beş çocuk ikinci, Bradford doğumlu, Batı Binme olduğunu. Ailesi işçi sınıfı İrlandalı Katolik kökenli idi. ve öğretmen olarak çalıştı. Higgins Çocukluğundan beri oyunculuk ilgilendi. Bir manastır okuldan sonra, o on yedi evden kaçtı. 19 yaşındayken, bir çocuk doğurdu ama onu yükseltmek mümkün olduğu için kabul edilmesi için onu verdi.

MDB Puanı: 4.1/10 ( 153 kişi oy verdi.)

Resimler

Sessiz Tanık - Silent Witness izle

 

Sessiz Tanık - Silent Witness izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, sessiz tanık konu, digiturk filmleri, silent witness izle, sessiz tanık izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.