TIKLA ARA

Sex And The City 2 Filmini Digiturk'te İzle

Sex And The City 2 Filmini Digiturk'te İzle


Çok sevilen televizyon dizisinin sinema serüvenin 2. bölümü olan Sex And The City 2 filmini Digiturk MoviemaxPremier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Sex And The City 2

Sex And The City 2 İzle

İlk Gösterim tarihi: Sex And The City 2 filmini 7 Temmuz 2012 Cumartesi günü saat 18:20'de Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

 

Sex And The City 2 Film Bilgileri, Konusu

2010 ABD yapımı Komedi, Romantik ve Erotik türündeki Sex And The City 2 filmin yönetmenliğini Michael Patrick King yapıyor. Filmin oyuncuları Miley Cyrus, Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis, Chris Noth, Cynthia Nixon, Jason Lewis, Max Ryan, Megan Boone'den oluşmaktadır. Televizyonların sevilen dizilerinden bir tanesi olan film sinema versiyonunun 2. bölümü ile karşımıza çıkıyor. Filmde 4 arkadaşın (Cyrus , Sarah Jessica Parker , Kristin Davis ve Kim Cattrall) başlarından geçen komik hikayeler anlatılmaktadır.

 Resimler

Sex And The City 2

 

Sex And The City 2

 

 Fragman İzle
Digiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Digiturk izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: sex and the city 2 izle, sex and the city 2, digitürk izle, sinema izle, dizi izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.