TIKLA ARA

Şeytanla Randevu - Meeting Evil

John'un kapısında hiç tanımadığı arabası bozulduğu için yardım isteyen bir adam görür. John, kapısını çalan bu adamın istenmeyen bir misafir olacağını hemen anlar.


Şeytanla Randevu - Meeting Evil  filmini Digiturk Moviemax Premier HD  yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Şeytanla Randevu - Meeting Evil

Şeytanla Randevu - Meeting Evi izle

Gösterim tarihi:Şeytanla Randevu - Meeting Evil  , 12.02.2013 14:00 - 15:26 Digiturk Moviemax Premier HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

Şeytanla Randevu - Meeting Evil  , Konusu

2011 - ABD yapımı olan Dram , Gerilim , Gizem , Korku , Suç türündeki Şeytanla Randevu - Meeting Evil  filmin yönetmenliğini Chris Fisher yapıyor. Filmin oyuncuları Samuel L. Jackson, Peyton List, Luke Wilson, Leslie Bibb, Muse Watson'den oluşuyor.

Konusu: Başrolde Samuel L. Jackson, John'un kapısında bozulan arabası için yanına çağırır. John, kapısını çalan bu adamın istenmeyen bir misafir olacağını hemen anlar. Şehre giderken Richie'nin planladığı bir araba kazasına alet olacağının hiç farkında değildir. Richie, John'un eşine (Leslie Bibb) ve çocuklarına ziyaret bedelini ödemek için gelince John, sadist ve psikopat katille yüzleşmemekten daha fazla olmayacakdır.

Samuel L. Jackson Tiyatro kökenli  filmlerinin Die Hard'ların üçüncüsünde Bruce Willis'le ve The Long Kiss Godnight'da Geena Davis'le beraber rol alarak bugünkü popülerliğini kazandı.Yani 40'ından sonra şöhrete kavuştu.Bugün iyi bir aksiyon yıldızı ve karakter oyuncusu olduğunu ispatlamıştır.

Peyton List (8 Ağustos 1998 ) bir Amerikalı aktristir.Son zamanlarda FlashForward dizisinde rol almaktadır.ayrıca jessie dizisinde emma karakterini canlandırıyor. İlk başlarda küçük rollerle gözüken aktris Sex and the City, Smallville, CSI:Miami, One Tree Hill ve Ghost Whisperer gibi önemli dizilerde boy göstermiştir. 2008 yapımı Shuttle filmiyle yıldızı parlayan oyuncu aynı zamanda New York merkezli bir Ford modeldir.

 Şeytanla Randevu - Meeting Evil

 

Şeytanla Randevu - Meeting Evil  izle

 

Fragman İzle Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk sinema, şeytanla randevu oyuncuları, şeytanla randevu filmi, şeytanla randevu konusu, şeytanla randevu online izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.