TIKLA ARA

Show TV HD

Digiturk Show TV HD

Türkiye'nin ilk televizyon kanallarından biri olan Show TV HD kanalında dizi, haber, film, spor ve çok daha fazlası bulunuyor. Digiturk kanal listesinde 22. sırada bulunan kanal ulusal yayın kategorisinde bulunmaktadır. 24 saat HD yayın yapmaktadır.

Show TV HD Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No Yayın Süresi
22 24 Saat

Show TV HD Detaylı Bilgi

Show TV Programlarından Seçmeler

  • Çocuktan Al Haberi
  • Dünya Güzellerim
  • Güldüy Güldüy Show Çocuk

Çocuktan Al Haberi

Ekranlara şirinlikleri ile renk katan, eğlenceli yarışma Çocuktan Al Haberi ünlü isimlerin kıyasıya rekabetini, eğlencesiyle ekranların yüzü yapıyor. Birbirinden muzip çocuklarımız ile diyalogları kahkaha tufanına dönüşüyor, sürprizlerde cabası. KAÇIRMAYIN!

Kalp Atışı

Dünya kötülükleri arasında iyiliğini kaybetmemiş birileri mutlaka vardır. Adil olmayan kaderin, bu hayatta size sunacağı tek şans budur beklide. 18 yaşında ki eylül içinde bir şans vardır. Ali Asaf Denizoğlu(Gökhan Alkan)dur. Egede başlayan hikâyede ikilinin yolları ayrılır ve yıllar sonra tekrar birleşir.

Rüya

İmkânsız aşkların imkânları zorlayan hali bu dizide. Birbirinden farklı sosyal sınıflara ait olan iki gencin uçurumları aşarak birbirine kavuşmaya çalışmasını anlatan bu dizide Elif ve Bulutu zorlu günler bekliyor. Ayrı sınıflara ait olan Elif ve Bulut bu zorlu günleri nasıl aşacak?


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.