TIKLA ARA

Show TV HD

Digiturk Show TV HD Kanalı 22 numaralı kanaldan yayın yapan Show TV HD'de haberler, yerli-yabancı dizi ve filmler, eğlence, spor, magazin, haber programlarına HD kalitesi ile yer veriliyor.

Show TV HD Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No : 22 Yayın Süresi : 24 Saat

Show TV HD Kanalını izleyebileceğiniz Digiturk Paketi ile ilgili detaylı bilgi için: Digiturk Paketleri

Yayın Akışı için: Digiturk Yayın Akışı

Show TV Programlarından Seçmeler

  • Çocuktan Al Haberi
  • Dünya Güzellerim
  • Güldüy Güldüy Show Çocuk

Çocuktan Al Haberi

Ekranlara şirinlikleri ile renk katan, eğlenceli yarışma Çocuktan Al Haberi ünlü isimlerin kıyasıya rekabetini, eğlencesiyle ekranların yüzü yapıyor. Birbirinden muzip çocuklarımız ile diyalogları kahkaha tufanına dönüşüyor, sürprizlerde cabası. KAÇIRMAYIN!

Kalp Atışı

Dünya kötülükleri arasında iyiliğini kaybetmemiş birileri mutlaka vardır. Adil olmayan kaderin, bu hayatta size sunacağı tek şans budur beklide. 18 yaşında ki eylül içinde bir şans vardır. Ali Asaf Denizoğlu(Gökhan Alkan)dur. Egede başlayan hikâyede ikilinin yolları ayrılır ve yıllar sonra tekrar birleşir.

Rüya

İmkânsız aşkların imkânları zorlayan hali bu dizide. Birbirinden farklı sosyal sınıflara ait olan iki gencin uçurumları aşarak birbirine kavuşmaya çalışmasını anlatan bu dizide Elif ve Bulutu zorlu günler bekliyor. Ayrı sınıflara ait olan Elif ve Bulut bu zorlu günleri nasıl aşacak?

Konular: Show TV HD Programları, Show TV HD Yayın Akışı, Show TV HD izle
Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.