TIKLA ARA

Şike - Quiz Show

Charles Van Doren'ı Twenty One bilgi yarışmasında kimse yenemiyordur; hangi soru karşısına çıkarsa çıksın bir çırpıda cevaplayan Doren artık bir halk kahramanına dönüşmüştür.


Şike - Quiz Show filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Şike - Quiz Show

Şike - Quiz Show izle

İlk Gösterim tarihi:Şike - Quiz Show 29.7.2013 14:55 - 17:03 Digiturk  Moviemax Stars  HD kanalında izleyebilirsiniz.

Şike - Quiz Show

1994 - ABD Dram , Tarih türündeki Şike - Quiz Show  filmin yönetmenliğini Robert Redford yapmaktadır.Film oyuncuları Ralph Fiennes , John Turturro , Mira Sorvino , Hank Azaria , Rob Morrow oluşmaktadır.

Charles Van Doren'ı Twenty One bilgi yarışmasında kimse yenemiyordur; hangi soru karşısına çıkarsa çıksın bir çırpıda cevaplayan Doren artık bir halk kahramanına dönüşmüştür. Kaybeden yarışmacılardan birinin hile yapıldığını iddia etmesiyle birlikte Richard Goodwin adında idealist bir avukat bu iddiayı araştırmaya karar verir. Bu ulusal kahramanın gerçek yüzü ortaya çıkacaktır.

John Turturro 1983'te, Eugene O'Neill Theatre Center'daki Oyun Yazarları Konferansı'nda, John Patrick Shanley'nin Danny and the Deep Blue Sea oyununda başrol oynadı. Ertesi yıl bir off-Broadway prodüksiyonunda tekrarladığı bu rolle Obie Ödülü kazandı. Turturro'nun Five Corners filmindeki performansını çok beğenen Spike Lee onu Do the Right Thingin kadrosuna aldı. Turturro'nun ünlü yönetmenle olan uzun işbirliği bu film ile başladı ve İki Kadın Arasında (1990), Orman Ateşi (1991), Clockers (1995), Girl 6 (1996), He Got Game (1998), Summer of Sam (1999) ve She Hate Me (2004) ile devam etti.

Hank Azaria Onu ünlü yapan yapım The Simpsons dizisidir. Bu dizide barmen Moe Szyslak, komiser Wiggum ve market sahibi Hintli Apu Nahasapeemapetilon olmak üzere birçok karakteri seslendirmektedir. The Birdcage (Kuş Kafesi), Godzilla ve Along Came Polly (Poly Gelince) gibi filmlerde rol almıştır.1999'da Helen Hunt ile bir yıl süren bir evliliği olmuştur. Sanatçı dört Emmy ödülü sahibidir.Ayrıca The Smurfs filminde Gargamel'i canlandırmıştır.

Rob Morrow 21 Eylül 1962 doğumlu amerikalı oyuncu. Northern Exposure dizisindeki doktor rolü ile tüm dünyada üne kavuşmuştur. Dizi çekimleri sırasında çektiği fotoğraflar ile albüm oluşturmuştur.

IMDB Puanı: 7.5/10 ( 39.261 kişi oy verdi.)

Resimler

Şike - Quiz Show izle

 

Şike - Quiz Show izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, quiz show izle, digiturk 2014 filmleri, quiz show konusu, şike izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.