TIKLA ARA

Sıkıntılı Hanımlar - Damsels In Distress

East Coast Üniversitesi’ndeki paspal ve erkek egemen ortamda devrim yapmak üzere kolları sıvayan üç güzel kızı anlatıyor: Öncü ruhlu, hareketli Violet, ilkeli Rose ve seksi Heather.


Sıkıntılı Hanımlar - Damsels In Distress  filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Sıkıntılı Hanımlar - Damsels In Distress

Kazanma Sanatı - Moneyball izle

İlk Gösterim tarihi:Sıkıntılı Hanımlar - Damsels In Distress filmini 09.04.2013 19:37 - 21:12 Digiturk  Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Sıkıntılı Hanımlar - Damsels In Distress , Konusu

2011 ABD,İtalyan Dram , Komedi , Romantik , Gençlik türündeki Sıkıntılı Hanımlar - Damsels In Distress  filmin yönetmenliğini Whit Stillman yapmaktadır.Oyuncuları Adam Brody, Hugo Becker, Greta Gerwig, Megalyn Echikunwoke, Analeigh Tipton oluşmaktadır.

East Coast Üniversitesi’ndeki paspal ve erkek egemen ortamda devrim yapmak üzere kolları sıvayan üç güzel kızı anlatıyor: Öncü ruhlu, hareketli Violet, ilkeli Rose ve seksi Heather. Kızlar, ağır depresyonlu öğrencilere hijyen ve müzikal danslar içeren bir programla yardımcı olmaya çalışan gruplarına, okula yeni gelen Lily’yi de katarlar. Kaypak Charlie, ideal erkek Xavier ve çılgın sporcu ikili Frank ile Thor gibi, dostluklarını ve ruh sağlıklarını tehlikeye sokan bir dizi erkekle romantik yakınlaşmalara da dalarlar. Ne var ki, beklenmedik bir olay Violet’ı bunalıma sokar. Bu dikine düşüş Violet’ın hayatını gözden geçirmek zorunda bırakacaktır.

Adam Brody 15 Aralık 1979 da San Diego da doğan Adam Brody 10 yıl boyunca Kaliforniya'da yüzücülük ve sörfçülük yaptı. American Pie, The Ring, Mr. and Mrs. Smith gibi filmlerde küçük rollerde oynadı. The O.C. dizisinin vazgeçilmez oyuncusu olan Adam Brody, Seth Cohen adlı karakteri canlandırdı. Bu diziyle yıldızı parladı. 1999 yılından beri Hollywood'da yaşayan Adam bu zaman zarfında reklamlarda ve bazı dizilerde oynadı. American People dergisi tarafından en seksi dördüncü erkek seçildi.

Analeigh Hıristiyan Tipton (9 Kasım 1988) bir Amerikalı patenci , aktris,ve en ilgili üçüncü yerleştirme için dikkat manken,Döngüsü 11 arasında Amerika'nın Next Top Model ve 2011 filmindeki rolü için Aptal, Crazy, Aşk.Analeigh Tipton 9 Kasım 1988 tarihinde doğdu Minneapolis, Minnesota . Tipton 8 yaşındayken, ailesi taşındı Sacramento, California , o daha sonra St Francis Lisesi ve New York Film Akademisi Film Okulu katıldı nerede Universal Studios, Los Angeles programı. O okudu Marymount College in Palos Verdes, California .

IMDB Puanı: 5.9/10 ( 3.963 kişi oy verdi.)

Resimler

Sıkıntılı Hanımlar - Damsels In Distress izle

 

Sıkıntılı Hanımlar - Damsels In Distress izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk sinema izle, damsels in distress konusu, damsels in distress izle, damsels in distress bölümleri, sıkıntılı hanımlar izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.