TIKLA ARA

Silahlı Eller - Armed Hands (Mains Armées)

Lucas ve ekibi yasadışı silah işindeki bir grup Sırp suçlunun peşindedirler...


Silahlı Eller - Armed Hands (Mains Armées) filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Silahlı Eller - Armed Hands (Mains Armées)

Silahlı Eller - Armed Hands (Mains Armées) izle

İlk Gösterim tarihi:Silahlı Eller - Armed Hands (Mains Armées) 8.8.2013 19:35 - 21:17 Digiturk Moviemax Festival HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Silahlı Eller - Armed Hands (Mains Armées)

2012 - Fransa Tür : Dram , Gerilim , Suç türündeki Silahlı Eller - Armed Hands (Mains Armées) filmin yönetmenliğini Pierre Jolivet yapmaktadır.Film oyuncuları Leïla Bekhti, Roschdy Zem oluşmaktadır.

 Lucas ve ekibi yasadışı silah işindeki bir grup Sırp suçlunun peşindedirler... Dava ile ilgili araştırmalar nedeniyle Paris'e giden Lucas burada yıllardır konuşmadığı narkotik polisi olan kızıyla yeniden görüşmeye başlar.Lucas ve ekibi yasadışı silah işindeki bir grup Sırp suçlunun peşindedirler Dava ile ilgili araştırmalar nedeniyle Paris'e giden Lucas burada yıllardır konuşmadığı narkotik polisi olan kızıyla yeniden görüşmeye başlar.

Roschdy Zem (d. 27 Eylül 1965; Gennevilliers), Fas asıllı Fransız aktör. 2006 Cannes Film Festivali'nde Days of Glory filmindeki rolüyle En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandı.Fransız aktris Fanny Ardant ile oynadığı 2001 yapımı dram filmi Change Moi Ma Vie ile baralılı bir oyunculuk gösterdi.

Pierre Jolivet bir olan yönetmen , oyuncu ve yazar Fransız doğumlu 9 Ekim 1.952 yılında Saint-Mande içinde Fransa .Bu yönetmen ve yazar 1935 yılında doğan Pierre-Alain Jolivet, ile karıştırılmamalıdır.Dört çocuklu bir ailenin çocuğu olarak doğan, özellikle aktör, yazar ve komedyen kardeşi Marc Jolivet . Onlar oğlu olan Jacques Jolivet (yazar) ve 'd Arlette Thomas (dile getirdiği Titi ve Calimero ). O babasının olduğu Adrien Jolivet .

Leïla Bekhti (Mart 1984 6 doğumlu) bir olan Fransız film ve televizyon oyuncu Cezayir asıllı. O iyi rolleriyle tanınıyor Sheitan , ce qui brille Tout ve Paris, je t'aime .Bekhti doğdu Issy-les-Moulineaux bir Cezayirli aileye Sidi Bel-Abbes . Üç çocuğundan en küçüğü olan.O bir tiyatro okuluna gittim Paris ( 18 e bir program girmeden önce) Stéphane Gildas sonra Tolbiac içinde, bir program Bérengère Basty Art'aire stüdyoda. Yaşamak ve oyunculuk çalışmaları için ödeme yapmak için, o ufak tefek işler (giysi, tele) çalıştı.

IMDB Puanı: 5.4/10 ( ‎244 kişi oy verdi.)

Resimler

 Silahlı Eller - Armed Hands (Mains Armées) izle

 

Silahlı Eller - Armed Hands (Mains Armées) izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, armed hands izle, digiturk 2014 filmleri, mains armees izle, silahlı eller izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.