TIKLA ARA

Simpsonlar: Sinema Filmi - The Simpsons Movie

Springfield kasabasında yaşayan bu aileyi tanımayan pek kalmadı gibi. Kel, şişman, biraz aptal ama ailesini herşeyden çok seven Homer.


Simpsonlar: Sinema Filmi - The Simpsons Movie  filmini Digiturk Moviemax Comedy kanalından izleyebilirsiniz.

Simpsonlar: Sinema Filmi - The Simpsons Movie

Simpsonlar: Sinema Filmi - The Simpsons Movie izle

İlk Gösterim tarihi:Simpsonlar: Sinema Filmi - The Simpsons Movie  filmini 12.04.2013 15:11 - 16:34 Digiturk  Moviemax Comedy kanalında izleyebilirsiniz.

Simpsonlar: Sinema Filmi - The Simpsons Movie , Konusu

2007 ABD Aile , Çizgi , Komedi türündeki Simpsonlar: Sinema Filmi - The Simpsons Movie  filmin yönetmenliğini David Silverman yapmaktadır.Oyuncuları Yeardley Smith, Marcia Wallace, Billie Joe Armstrong oluşmaktadır.

Springfield kasabasında yaşayan bu aileyi tanımayan pek kalmadı gibi. Kel, şişman, biraz aptal ama ailesini herşeyden çok seven Homer, aileyi bir arada tutan sürekli endişeli Marge, aklını yaramazlık dışında hiç bir şeye çalıştırmayan dördüncü sınıf öğencisi Bart, entellektüel saksafon virtüözü Liza ve küçük bebekleri Maggie'nin başından geçen maceralar on altı sezondur ülkemizde de yayınlanmakta. Diziler gibi film de Matt Groening'in imzasını taşıyor. Futurama ve Life In Hell gibi başka ödüllü projeleri de olan Groening, orjinal Simpsons tasarımını tamamen koruyup, dizilere sadık kalarak filmin yapıldığını söylüyor. Homer her zamanki sakarlıklarıyla bu sefer tüm dünyanın başını belaya sokar. Dünyayı kurtarmak gibi bir görev üstlenen Homer, bir yandan da ailesinin çevresinde gelişen olayları halletmek zorundadır.

Yeardley Smith (d. 3 Temmuz 1964), Emmy Ödülü sahibi ABD'li oyuncu, yazar, ressam ve seslendirme sanatçısı. Daha çok Simpsonlar adlı animasyon dizisinde uzun süredir seslendirdiği Lisa Simpson rolü ile tanınmaktadır.
Paris, Fransa'da doğdu, ailesi 1966 yılında Washington, D.C.'ye taşındı. Pek bilinmeyen ismi ve sesi dolayısı ile Smith, çocukken sık sık alay edildi. 1982 yılında drama okulundan mezun olduktan profesyonel aktris oldu ve 1984 yılında The Real Thing oyununun prodüksiyonunda yer aldığı New York City'ye yerleşti.

Marcia Joan Wallace (d. 1 Kasım 1942; Creston, Iowa) ABD'li karakter oyuncusu, komedyen ve bilgi yarışması sunucusu. Genellikle televizyon sitcomlarında canlandırdığı karakterleri ile tanınmaktadır. 1992 yılında animasyon televizyon dizisi Simpsonlar'da Edna Krabappel karakterine yaptığı dublaj ile bir Emmy kazandı.

Billie Joe Armstrong (d. 17 Şubat 1972; Oakland, Kaliforniya), pop punk/punk rock grubu olan Green Day'in vokalist, söz yazarı ve gitaristidir.Altı kardeşin en küçüğü olan Billie Joe Armstrong, 17 Şubat 1972'de Oakland, Kaliforniya'da dünyaya gelmiştir. Daha sonra Rodeo, Kaliforniya'da büyümüştür. Babası Andy, caz müzisyeni ve kamyon şoförüydü. Armstrong 10 yaşındayken babası özofagus kanserinden ölmüştür. Annesi Rod's Hickory Pit isimli yerel bir restorantta garsondu. Billie 5 yaşında şarkı söylemeye başladı. Hastaların kendilerini iyi hissetmelerini sağlamak için hastanelere gidip onlara şarkı söylüyordu.

IMDB Puanı: 7.9/10 ( 179392 kişi oy verdi.)

Resimler

Simpsonlar: Sinema Filmi - The Simpsons Movie izle

 

Simpsonlar: Sinema Filmi - The Simpsons Movie izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk çocuk filmleri, the simpsons movie konusu, simpsonlar izle, simpsonlar çizgi film, simpsonlar: sinema filmi izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.