TIKLA ARA

Sır- Hide

Filmde bir çiftin aşkla başlayan ölümlerle sonuçlanan sarsıntılı ilişkisi konu alınıyor.


Sır - Hide filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Sır - Hide

Sır- Hide  izle

Gösterim tarihi: Sır - Hide ; 08.03.2013 16:36 - 18:04 Digiturk Moviemax Stars HD kanalından izleyebilirsiniz.

Sır - Hide  , Konusu

2008 Kanada  yapımı olan Tür: Aksiyon filim türündeki  Sır - Hide  filmin yönetmenliğini K.C. Bascombe yapıyor. Filmin oyuncuları Beth Grant, Christian Kane, Rachel Miner'den oluşuyor.

Konusu: Filmin konusu da izlediğiniz kadar çekici gelecektir.Sır dolu iki hayat bildikleri sır hayatlarına mal olabilir.Bu iki aşığın içine düştükleri, suçla örülü, ölümcül ve mahvedici bir deneyim... Bir modern zamanlar ' Bonnie and Clyde'ı olan yapım, bir çiftin aşkla başlayan ölümlerle sonuçlanan sarsıntılı ilişkisine odaklanıyor.Aşkın birde ölümcül tarafını başka bir dile anlatan müthiş bir film.

Beth Grant (18 Eylül 1949 doğumlu), Amerikalı aktris. O sık sık muhafazakarlar, dini fanatikler veya kurallar için inat ederler karakter oynamak için bilinen bir karakter oyuncusu. Halen televizyon komedi Beverly rol tasvir Mindy Proje üzerinde düzenli bir seridir.

Christian Kane (27 Haziran 1974) Amerikalı aktör ve Kızılderili asıllı şarkıcı / söz yazarı. O en iyi televizyon onun rolleriyle tanınıyor Melek, Kaldıraç ve Into the West ve Just Married film ve Secondhand Lions gösterir.
O ülke-güney rock grubu Kane solisti olduğunu. 7 Aralık 2010 tarihinde onlar plak Bigger Picture Grubu House Rules, üçüncü albümü ve debut yayımladı.Albüm Billboard Country Albümler grafik No 25 ulaşmıştır. Ayrıca "House Rules" başlıklı Albümden ilk single, Billboard Country Songs grafik No: 54 numaradan giriş yaptı.İkinci single'ı "Let Me Go", 11 Temmuz 2011 tarihinde serbest bırakıldı.

Sır- Hide  izle


Sır- Hide izle

Fragman İzle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk sır filmi, sır filmi oyuncuları, sır filmini izle, hide 2008 izle, sır filmi konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.