TIKLA ARA

Siyah Giyen Adamlar 3 - Men In Black 3

Bu seride Ajan J, Ajan K'yı bulmak için zamanda geriye gidicek ve uzun bir yolculuğa çıkacaktır.Siyah giyen adamlar 3 gene seyircinin büyük ilgisi ile ekranlarda.


Siyah Giyen Adamlar - Men In Black III filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilrsiniz. izleyebilirsiniz.

Siyah Giyen Adamlar - Men In Black III

Siyah Giyen Adamlar - Men In Black III izle

Gösterim tarihi: Siyah Giyen Adamlar - Men In Black III ; 24.03.2013 21:00 - 22:42 Digiturk Moviemax Premier HD kanalından izleyebilirsiniz.

 Siyah Giyen Adamlar - Men In Black III, Konusu

2012 ABD  yapımı olan Bilim Kurgu , Aksiyon , Komedi filim türündeki  Siyah Giyen Adamlar - Men In Black III filmin yönetmenliğini Barry Sonnenfeld yapıyor. Filmin oyuncuları Will Smith, Tommy Lee Jones, Emma Thompson, Alice Eve, Josh Brolin ,Lowell Cunningham, Etan Cohen, Walter F. Parkes, Laurie MacDonald, G. Mac Brown'den oluşuyor.

Konusu: Diğer serilerinde de oluğu gibi çok başarılı bir film olan Siyah giyen adamlar 3 gene izlenme rekorları kırıyor.Küçük büyük her yaştaki izleyicinin begenisini kazanmaya devam ediyor. Bilimkurgu ile komediyi başarılı bir şekilde birleştiren yönetmen Siyah Giyen Adamlar üçüncü kez ekranlara geliyor. Columbia Pictures, başrollerinde Tommy Lee Jones ve Will Smith'in yer aldığı Men in Black serisini bir kez daha hayata geçiriyor. Serinin üçüncü filminin senaryosu, bu kez Tropic Thunder ile ünlenen senarist Etan Cohen tarafından yazılmıştır bu nedende kalem farklılıkları dikkat çekiyor. Filmde iki ünlü oyuncunun yer alıp almayacağı henüz açıklanmasa da, Smith ve Jones olmadan Siyah Giyen Adamlar'ın bir anlam ifade etmeyeceği konusunda herkes hemfikir görünüyor.Bu seride Ajan J, Ajan K'yı bulmak için zamanda geriye gidicek ve uzun bir yolculuğa çıkacaktır.

Willard Christopher "Will" Smith, Jr. (d. 25 Eylül 1968, Philadelphia) Amerikalı sinema oyuncusu ve rap müzisyeni. Biri kız, ikisi erkek olmak üzere üç çocuğu vardır.En iyi arkadaşı Martin Lawrence'dır. Will'in son sekiz filmi gişelerden 100 milyon dolar ve üstü gelir getirmiştir.
Kızılderili ve Afrika kökenlidir. Babası buzdolabı tamircisiydi.Annesi ve babası Will henüz 13 yaşında iken ayrıldılar.Will çok zeki bir çocuk olduğundan birçok üniversiteden burs teklifleri aldı.

Tommy Lee Jones (d. 15 Eylül,1946) Akademi Ödüllü aktör ve yönetmen.Gençliğinde sualtı inşaatlarında ve petrol gemilerinde çalıştı. Öğrenciliği sırasında hem çalışıp hem okudu. Azimli bir gençti Tommy Lee Jones. Harward'dan burs kazandı. Burada Al Gore ile aynı odayı paylaştı. İngiliz edebiyatı okudu ve okulunu başarıyla bitirdi. Üniversiteden sonra New York'a gitti ve tiyatro kariyerine başladı.

Josh Brolin 12 Şubat 1968 tarihinde ABD'de doğmuş ve Aktör James Brolin'in oğludur. 1988-1992 yılları arasında Alice Adair ile evli kalmıştır. 2004'den bu yana oyuncu Diane Lane ile evlidir.


Siyah Giyen Adamlar - Men In Black III izleSiyah Giyen Adamlar - Men In Black III izle

Fragman İzleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk siyah giyen adamları izle, siyah giyen adamlar 3 yönetmeni, siyah giyen adamlar 3 izle, men in black iii oyuncuları, siyah giyen adamlar 3 konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.