TIKLA ARA

Siyah Kelebekler Black Butterflies

Güney Afrika'nın Sylvia Plath'ı olarak kabul edilen kadın şair Ingrid Jonker'ın yaşamından ilham aldı...


Siyah Kelebekler Black Butterflies filmini Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Siyah Kelebekler Black Butterflies

Siyah Kelebekler  Black Butterflies izle

İlk Gösterim tarihi: Siyah Kelebekler Black Butterflies 09.05.2013 19:42 - 21:15 Digiturk  Moviemax Comedy HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Siyah Kelebekler Black Butterflies Konusu

2011, Almanya/ Hollanda Dram türündeki Siyah Kelebekler Black Butterflies filmin yönetmenliğini Paula van der Oest yapmaktadır.Oyuncuları Carice van Houten, Liam Cunningham, Rutger Hauer oluşmaktadır.

Güney Afrika'nın Sylvia Plath'ı olarak kabul edilen kadın şair Ingrid Jonker'ın yaşamından ilham aldı...
Şiir, politika ve delilik üzerine olan bu çılgın hikaye, 1960'ların Cape Town'una uzanıyor ve ırkçılığın ayyuka çıktığı bir dönemde barışçıl şiirleri ve deli dolu yaşantısıyla dikkat çeken bir kadın şairin hayatını konu Güney Afrika'nın Sylvia Plath'ı olarak kabul edilen kadın şair Ingrid Jonker'ın yaşamından ilham aldı... dikkat çeken bir kadın şairin hayatını konu alıyor.

Carice Anouk van Houten, ( d. 5 Eylül 1976 Hollanda ), Hollandalı tiyatro ve sinema oyuncusu. Suzy Q (1999), Undercover Kitty (2001) ve Zwartboek filmlerindeki rolleri dolayısıyla üç kez Hollanda Film Festivali'nin büyük ödülü olan Gouden Kalf Ödülü' nü kazandı. Zwartboek'taki rolü onun uluslararası alanda tanınmasını sağladı ve Body of Lies (2008), Valkyrie (2008) ve Repossession Mambo (2009) gibi Amerikan yapımlarında yer aldı.

Liam Cunningham (Haziran 1961 2 doğumlu) İrlandalı bir tiyatro ve sinema oyuncusu olduğunu. O en iyi film A Little Princess, Jude, Dog Soldiers, Arpa Shakes Rüzgar, Açlık, Centurion, Clash of the Titans, Escapist, Siyah Kelebekler ve Muhafız onun rolleri ile tanınır. O Davos Seaworth tasvir, Thrones HBO epik-fantezi serisi Oyunu ana kadrosuna katıldı ve üçüncü sezon için adlı filmde oynadı.  O, Londra Film Critics 'Circle Ödülü'ne aday, İngiliz Bağımsız Film edilmiştir Ödülü, iki İrlanda Film ve Televizyon Ödülü kazandı, ve suç-dram kısa film Pitch Black Heist için., Michael Fassbender ile bir BAFTA paylaştı.

Rutger Oelsen Hauer (doğum: 23 Ocak 1944) Hollandalı, Altın Küre ödülü kazanmış aktördür. En çok Blade Runner, The Hitcher, Ladyhawke, The Blood of Heroes ve Batman Begins filmlerindeki rolleri ile tanınır.
Hauer, Hollanda'nın Breukelen kentinde doğdu. Anne-babası Arend ve Teunke'nin iksi de drama öğretmeniydi. Kendi kaiyerleri ile çok meşgul oldukarıda Rutger ve üç kızkardeşini dadıları büyüttü. Rutger 15 yaşında denize kaçtı ve ir yılının gemide yaşayarak geçirdi. Sonraki üç yılda elektrikçilik ve marangozluk gibi çeşitli işlerde çalıştı. Floris adlı 1969 yapımı televizyon dizisindeki rolü ile oyunculuğa başladı. Kariyerinin yönü, Paul Verhoeven'in Turkish Delight (1973) filminde başrolü alması ile değişti. 1981 yılında, Sylvester Stallone'nin başrolde oynadığı Nighthawks filmindeki psikopat ve soğukkanlı terörist Wolfgar rolünü oynadı ve ilk kez bir Amerikan yapımı filmde rol aldı. Ertesi yıl kült bilim kurgu filmi Ölüm Takibi'nde replicant Roy Batty'yi oynadı. Rutger Hauer sıkı bir çevrecidir.

Paula van der Oest (Laag-Soeren, Gelderland 1965) Hollandalı bir film yönetmeni ve senarist. Onun filmi Zus & Zo (2001) En İyi Yabancı Film dalında Oscar için aday gösterildi.Hollanda Film ve Televizyon Akademisi, Zinderend onu final sınavı ile, o 1988 yılında bir Cannon Ödülü kazandı. O bir yönetmen olarak 1994 yılında döndü kadar sonraki yıllarda, o, yönetmen yardımcısı olarak çalıştı.VPro serisi Lolamoviola için o kısa film Koma ve Aşil en het zebrapad (Aşil ve Zebracrossing) yaptı. Ilk ile, o en iyi televizyon filmi dalında Altın Buzağı kazandı.1996 yılında Van der Oest ilk uzun filmi, De nieuwe moeder (Yeni Anne) yaptı.Zamanda kocası, theu Boermans, bu film (daha sonra, o da Zus & Zo rol olurdu) önemli bir rol oynamıştır. De gezi van Teetje (Teetje bir yolculuk) bir Rus kargo gemisi satın alır bir louche girişimci olarak Cees Geel ile, 1998 yılında üretildi.Gevşek Çehov Three Sisters dayalı Zus & Zo, ile, Van der Oest 2001 yılında ana-film ilk yönetti. Onun eski filmleri bireyler arasında gerçekçi karakter ve ilişkiler merkezi olarak kalmıştır, ama daha mizah vardı eklendi ve bir İngiliz komut doktor bir Oscar adaylığı ile sonuçlanan, bazı değişiklikler yaptı. Ancak, genel film görünmeyen bıraktı.

IMDB Puanı: 5.8/10 ( 1050 kişi oy verdi.)

Resimler

Siyah Kelebekler  Black Butterflies izle

 

Siyah Kelebekler  Black Butterflies izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, siyah kelebekler izle, black butterflies izle, digiturk izle, siyah kelebekler konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.