TIKLA ARA

SMS Aşklar - Textuality

Blackberrry telefonlarıyla iki ayrı ilişki yürüten iki kişi, birbirlerine âşık olurlar. Modern dünyanın gerçeği sanal aşklar ve gerçek aşklar üzerine keyifli bir komedi...


SMS Aşklar - Textuality filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

SMS Aşklar - Textuality

SMS Aşklar - Textuality izle

İlk Gösterim tarihi:SMS Aşklar - Textuality 23.8.2013 02:30 - 04:03 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

SMS Aşklar - Textuality

2011 - ABD Komedi, Romantik türündeki SMS Aşklar - Textuality filmin yönetmenliğini Warren P. Sonoda yapmaktadır.Film oyuncuları Carly Pope , Jason Lewis , Kristen Hager , Eric McCormack , Kris Holden-ried oluşmaktadır.

Blackberrry telefonlarıyla iki ayrı ilişki yürüten iki kişi, birbirlerine âşık olurlar. Modern dünyanın gerçeği sanal aşklar ve gerçek aşklar üzerine keyifli bir komedi...Birlikte olmak için ikisinin de sms ile yürüttükleri ilişkilerine son vermeleri gerekir.

Carly Pope (28 Ağustos 1980) Kanadalı actress.Pope dünyaya rahatsız Davranış, Snow Day ve Night Man gibi bazı küçük rollerde ile Sam McPherson olarak WB yüksek okul drama Popüler üzerinde dökme önce kariyerine başladı. Gösteri bittikten sonra, Papa ve Orange County film ve televizyon, Glass House, Jeff Probst's Finder's ücreti de dahil olmak üzere çeşitli roller üstlendiler. 2004 yılında Maya Kandinski olarak Collector filminde oynadı vardı. 2005 yılında Calling epizodun FOX müzik bir star in-bir konuk Tru ve on sekiz işçi olarak film sosyal oynadı hedefleyen bir. 2007 yılında Papa Komitesi Up Power oynadı proje Itty Bitty Titty. [2] 2009 yılında ortaya çıktı korku filmi, 24 gibi Samantha Roth isabet FOX's. Pope 2010 Güz için prömiyeri olarak ayarlanmış katıldı ana döküm yaklaşan, Outlaw dizi drama NBC mahkeme salonunda.

Kristen Hager (4 Nisan 1984) Kanadalı film ve televizyon actress.Hager Red Lake, Ontario doğdu. Hager ilk 2005 yılında mini-serisi Beach Girls onu televizyon sergiledi. Bir yıl sonra, o TV dizisi Runaway, Donnie Wahlberg ve çocuk oyuncu Niamh Wilson oynadı ortaya çıktı. O da orada değilim Altın Küre ödüllü film bir görünüm getirmişti. Onu en çok bilinen görünüm vardı devamı film Aliens vs Predator: Requiem, Alien vs Predator için devamı. Hager 2008 filmi Wanted yılında Cathy oynadı. Yıl boyunca, Hager Murder Aimee Linden olarak yaptığı Mind çıktı ve Çerez Şey Live gibi You Might.

Eric McCormack Kanada doğumlu ABD'li aktör, televizyon yapımcısı ve yazarıdır. En çok tanındığı ve ona ödül kazandıran rolü Will Truman karakteri ile Will and Grace isimli Amerikan sitkomudur.Eric McCormack, Toronto'da doğdu. Ataları İskoç ve Cherokee kökenlidir. 1986'dan bu yana televizyon yapımlarında yer almaktadır. Evli ve bir erkek çocuk babasıdır. Kanada ve ABD çifte vatandaşıdır.

IMDB Puanı: 3.7/10 ( 622 kişi oy verdi.)

Resimler

SMS Aşklar - Textuality izle

 

SMS Aşklar - Textuality izle

 

 Fragman İzle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, textuality izle, digiturk 2014 filmleri, textuality konusu, sms aşklar izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.