TIKLA ARA

Sokağın Kralları 2 - Street Kings 2: Motor City

Kötü bir polisimiz var elimizde (Liotta). Bu kötü arkadaş bir gün kötü işler yaparken yaralanır ve bırakır bu işleri artık. Ama diğer kötü arkadaşları bırakmamıştır.


Sokağın Kralları 2 - Street Kings 2: Motor City filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Sokağın Kralları 2 - Street Kings 2: Motor City

Sokağın Kralları 2 - Street Kings 2: Motor City izle

İlk Gösterim tarihi: Sokağın Kralları 2 - Street Kings 2: Motor City filmini 22.03.2013 11:00 - 12:28 Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

 

Sokağın Kralları 2 - Street Kings 2: Motor City , Konusu

2011 ABD yapımı 3 Boyutlu ,Aksiyon , Dram , Suç türündeki Sokağın Kralları 2 - Street Kings 2: Motor City   filmin yönetmenliğini Chris Fisher yapıyor. Filmi oyunculari Ray Liotta, Shawn Hatosy, Clifton Powell, Gordon Michaels, Noli Mccool'ten oluşmaktadır.

Kötü bir polisimiz var elimizde (Liotta). Bu kötü arkadaş bir gün kötü işler yaparken yaralanır ve bırakır bu işleri artık. Ama diğer kötü arkadaşları bırakmamıştır. Bir gün en samimi arkadaşı vurulur ve bizim adam bunu yapana hesabını sormak için kendi kendine söz verir. Ve bu konuyu araştıran dedektif Sullivan (Hatosy) ile birlikte çalışmaya başlar. Ama Sullivan bu konuyu araştırırken kendi suçunun da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladığını fark eder ve duruma el atar. Önce görgü tanıklarını ortadan kaldırmaya başlar. Tabi artık soruşturma başka bir yöne kaymıştır. Acaba tüm delilleri yok edebilecek midir yoksa yakayı ele mi verecektir...

Ray Liotta 18 Aralık 1954 New Jersey Abd doğumlu. Gerçek adı Raymond Liotta olan aktör, Miami Üniversitesini bitirdi. Arkadaşı Steven Bauer'ın 1983'te Scarface filminde rol alması Ray Liotta'nın da imkanlarını büyük ölçüde genişletti. 1984'de Thief of Hearts ten kazandığı ilk parayla 'Another World' isimli televizyon programının bir kaç bölümünün yapımcılığını üstlendi. Çeşitli dizi ve filmlerde oyunculuk yaptı. Michelle Grace ile yaptığı evlilikten bir çocuğu oldu.

 Resimler

Sokağın Kralları 2 - Street Kings 2: Motor City   izle

 

Sokağın Kralları 2 - Street Kings 2: Motor City  izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, sokağın kralları konusu, sokağın kralları 2 izle, sokağın kralları oyunculari, sokağın kralları serisi,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.