TIKLA ARA

Sözünün Eri - True Blue

Polis dedektifi Rembrandt Macy'nin, tek delilin bir havuzda bulunan kopmuş bir kafa olan bir cinayeti çözmesi gerekmektedir.


Sözünün Eri - True Blue filmini Digiturk Moviemax Speed kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Sözünün Eri - True Blue

Sözünün Eri - True Blue izle

İlk Gösterim tarihi:Sözünün Eri - True Blue 17.07.2013 20:15 - 21:51  Digiturk Moviemax Speed kanalında izleyebilirsiniz.

Sözünün Eri - True Blue

2011 - ABD Dram , Gerilim , Suç türündeki Sözünün Eri - True Blue filmin yönetmenliğini J.S. Cardone yapmaktadır.Film oyuncuları Lori Heuring, Pamela Gidley, Tom Berenger oluşmaktadır.

Polis dedektifi Rembrandt Macy'nin, tek delilin bir havuzda bulunan kopmuş bir kafa olan bir cinayeti çözmesi gerekmektedir. Ölen kadının kimliği tespit edilir ve Macy, Asya uyuşturucu karteline dek uzanan karmaşık bir suç ağının varlığını keşfeder.

J.S. Cardone Yazar, yönetmen ve yapımcı JS Cardone erken 80s beri derece keyifli ve tatmin edici gizem gerilim ve korku soğutucu sürekli bir arkaya yaptı. O Pasadena, California 1946 yılında Joseph S. Cardone olarak doğdu. Cardone siyaset bilimi bölümünden derece ile üniversite mezunu. O bir rock grubu üyesi ve ek üç yıl boyunca Universal televizyon bir yazar olarak çalışmaya başlamadan önce bir tiyatro yönetmeni hem her dört yıl geçirdi. Cardone onun umut verici filmi yapılan ilk şık düşük bütçeli korku hareketiyle "Slayer." Onun takip film para sağlam ve eğlenceli konularda aynı şekilde, onlar ürpertici ve underrated sci-fi/horror uyuyan "Shadowzone," kavrama doğaüstü seri katil opus "Gölge Avcı," müthiş değersiz vampir doozy "Forsaken dahil , "ve Memnuniyet verici ürkütücü zombi çaba" Wicked Little Things. " Cardone da "Prom Night" yeniden, "Sözleşme", "Keskin Nişancı 3," "Alien Hunter," ve gibi resimler için senaryolar yazdı "Crash and Burn." O genellikle o yönlendirir filmler için komut yazar ve film bir avuç bir yapımcı olarak görev yaptı. Ayrıca, JS Cardone sık sık yönetmeni kardeşi Michael, yapımcı eşi Carol Kottenbrook ve aktris Lori Heuring ile çalışır.

Lori Heuring bir güven ve taze enerji hem de off-ekran parlar. Şiş-yangın Bu Teksaslı bir Finans derecesi ile sonuçlanan, üniversitede titizlikle okudu. Daha sonra onu odak değiştirdi ve oyunculuk kariyeri onu yerler ayarı, Los Angeles'a dışarı onu yol yaptı. Sürekli büyüyen özgeçmiş ile, bu kariyer artık bir rüya gibi. Lori son 20th Century Fox hit gerilim, görüldü Jüri yanında (2003), Gene Hackman ve John Cusack . Columbia Pictures: Kısa süre önce üç filmde yayımlandı Futbol Köpek: Avrupa Kupası (2004), ve bağımsız filmler Sahte Peygamberler (2006) ve Mumya bir 'Armadillo (2004), yılında o co-stars ile Brad Renfro . Lori son zamanlarda çekti 8MM 2 ile Budapeşte, Macaristan (2005) (V) Johnathon Schaech . Film yönettiği bir Sony üretim, bir JS Cardone . son çalışma bitmiş Heuring Kathleen Quinlan Lifetime yıllarda Mükemmel Romantik (2004) (TV). Ayrıca CBS telepic görüldü Locket yanında (2002) (TV) Vanessa Redgrave . Heuring diğer filmler arasında Tabu (2002), içinde o ile co-stars Nick Stahl ve Sundance Film Festivali ve görüldü True Blue o ile birlikte rol aldığı (2001) Tom Berenger . Buna ek olarak, Heuring Indy özelliği ortaya çıktı Nailed ile (2001) Harvey Keitel , Just Me Sue (2000), Operatör (2000), Yılan Masalları (2000), ve The Newton Boys (1998).

IMDB Puanı: 5/2 ( 10503 kişi oy verdi.)

Resimler

Sözünün Eri - True Blue izle

 

Sözünün Eri - True Blue izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax speed, true blue izle, digiturk 2014 filmleri, sözünün eri konusu, sözünün eri izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.