TIKLA ARA

Steve Jobs: Kayıp Röportaj - Steve Jobs: The Lost Interview

Teve Jobs ile gerçekleştirilen son röportaj... Teknoloji ve bilişim dünyasıdan Steve Jobs ile, Apple'dan ayrılıp NeXT isimli şirketi yönettiği dönem.


Steve Jobs: Kayıp Röportaj - Steve Jobs: The Lost Interview filmini Digiturk Moviemax Premier  HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Steve Jobs: Kayıp Röportaj - Steve Jobs: The Lost Interview

Steve Jobs: Kayıp Röportaj - Steve Jobs: The Lost Interview izle

İlk Gösterim tarihi:Steve Jobs: Kayıp Röportaj - Steve Jobs: The Lost Interview 13.06.2013 10:40 - 11:57 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Steve Jobs: Kayıp Röportaj - Steve Jobs: The Lost Interview

2012 - ABD  Belgesel türündeki Steve Jobs: Kayıp Röportaj - Steve Jobs: The Lost Interview filmin yönetmenliğini  Paul Sen yapmaktadır.Film Oyuncuları Steve Jobs , Robert X. Cringely oluşmaktadır.

Teve Jobs ile gerçekleştirilen son röportaj... Teknoloji ve bilişim dünyasının önemli isimlerinden Steve Jobs ile, Apple'dan ayrılıp NeXT isimli şirketi yönettiği dönemde gerçekleştirilen uzun soluklu bir söyleşi.

Steven Paul Jobs (24 Şubat 1955), Apple Computer'ın kurucu ortağı, ölümünden 5 hafta öncesine kadar yönetim kurulu başkanı (CEO) ve genel müdürü. Vizyonel yenilikçi yaklaşımlarla bilgisayar endüstrisinde çığır açan bir çok yeniliklere imza atmıştır. Bilgisayar endüstrisinin önderlerinden olarak kabul edilir. Next Computer ve Pixar Animasyon Stüdyoları'nın da yönetim kurulu başkanlığını yapmıştır. Yönettiği Apple firmasını zirveye çıkardığı yıllarda pankreas kanserine yakalanmış, 7 yıl içinde 56 yaşında ölmüştür.

Robert X. Cringely olan kalem adı teknoloji gazeteci hem de Mark Stephens ve bir sütun için yazarlar bir dizi InfoWorld tarafından yayınlanan bir defalık haftalık bilgisayar ticaret gazetesi IDG .

IMDB Puanı: 7.4/10 ( 453 kişi oy verdi.)

Resimler

Steve Jobs: Kayıp Röportaj - Steve Jobs: The Lost Interview izle

 

Steve Jobs: Kayıp Röportaj - Steve Jobs: The Lost Interview izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, dteve jobs: the lost interview izle, digiturk belgesel, steve jobs: kayıp röportaj belgesel konusu, steve jobs: kayıp röportaj belgeseli izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.