TIKLA ARA

Sudaki Kız - Lady in the Water

Cleveland apartmanın günlük rutini içinde saklanmaya çalışan bir başkasını bulur: Story (Bryce Dallas Howard) adındaki gizemli genç kadın, binanın yüzme havuzunun altındaki koridorlarda yaşamaktadır.


Sudaki Kız - Lady in the Water filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Sudaki Kız - Lady in the Water

Sudaki Kız - Lady in the Water izle

İlk Gösterim tarihi: Sudaki Kız - Lady in the Water filmini 27.03.2013 19:06 - 20:51 Digiturk  Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

 

Sudaki Kız - Lady in the Water , Konusu

2006 -ABD  Fantastik , Gerilim , Gizem , Komedi türündeki Sudaki Kız - Lady in the Water filmin yönetmenliğini M. Night Shyamalan dır.Oyuncuları Paul Giamatti, Bryce Dallas Howard, M. Night Shyamalan, Freddy Rodriguez, Doug Jones'ten oluşmaktadır.

Cleveland Heep (Paul Giamatti), Cove apartmanının yanmış ampullerinden ve bozuk aletlerinden sessiz sedasız uzaklaşmaya çalışmaktadır. Ama hayatını bir daha eski haline gelmeyecek şekilde değiştiren o gecede, Cleveland apartmanın günlük rutini içinde saklanmaya çalışan bir başkasını bulur: Story (Bryce Dallas Howard) adındaki gizemli genç kadın, binanın yüzme havuzunun altındaki koridorlarda yaşamaktadır.İnsanoğlunun hayattaki amacı ve rolü üzerine kendi fikirlerini açıklayan, inanç sistemine de göndermelerde bulunan öykü, Philadelphia'da orta sınıf insanların oturduğu bir apartmanda geçiyor. Genç adam, Story'nin aslında bir tür 'su perisi' olduğunu keşfeder; masallarda sözü geçen bu su perileri, efsaneye göre, bizim dünyamızdan kendi dünyalarına yapmaları gereken tehlikeli yolculukta kötü niyetli yaratıklar tarafından takip edilmektedirler.

Manoj Nelliyattu Shyamalan Hint asıllı yönetmen-senarist-oyuncu M.Night Shyamalan ilk önemli çıkışını 1999 yılında 6. His adlı filmle yaptı. Ardından da Ölümsüz, İşaretler ve Köy gibi büyük gişe hasılatı elde eden önemli filmlere imza attı. 6. His'le birlikte psikolojik-gerilim tarzı filmlere ilginin artmasını sağlayan korku ustası şu anda birçok sinema eleştirmeni tarafından yeni 'Hitchcock' olarak gösteriliyor.Her filminde kendine ufak bir yol yazması, filmlerinde bilinmeyeni, görülmeyeni korku unsuru olarak kullanması, suyu filmlerinde genelde korku teması olarak kullanması, uzun sekansları, karakterlerin uzun aralıklı diyalogları, çoğunlukla filmlerini sürpriz bir sonla noktalaması ve filmlerinde genelde sıradan insanların başından geçen olağanüstü olayları anlatması Shyamalan'ın belirgin özelliklerinden.

Bryce Dallas Howard, (d. 2 Mart 1981) Amerikan aktris. En bilinen filmleri M. Night Shyamalan'ın yönettiği Sudaki Kız ve Köy ile birlikte Gwen Stacy rolünde yer aldığı Spider-Man 3'dür. Oyuncu bir aileden gelen Los Angeles, California'da doğmuştur. Aktör ve Oscar ödüllü yönetmen Ron Howard'ın ve yazar Cheryl Alley'in kızıdır. Büyükbabası oyuncu Rance Howard ve amcası aktör Clint Howard'dır. Vaftizbabası ise aktör Henry Winkler'dır. 2006 yılından bu yana aktör Seth Gabel ile evlidir.

IMDB Puanı:5.7/10 (329 kişi oy verdi.)

Resimler

 Sudaki Kız - Lady in the Water izle

 

 Sudaki Kız - Lady in the Water izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk film izle, sudaki kız oyunculari, sudaki kız izle, lady in the water izle, sudaki kız konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.