TIKLA ARA

Suikast Oyunları - Assassination Games

Vincent Brazil ve Roland Flint, iki, en iyi suikastçıdır. Ancak Dünyada birbirlerini bilmemektedirler. Flint usta bir keskin nişancı iken, Brazil, bir bıçak ile eşit derecede olan yetenekli biridir.


Suikast Oyunları - Assassination Games  filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Suikast Oyunları - Assassination Games

Suikast Oyunları - Assassination Games izle

İlk Gösterim tarihi:Suikast Oyunları - Assassination Games filmini 09.04.2013 16:10 - 17:45 Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Suikast Oyunları - Assassination Games , Konusu

2011 ABD Aksiyon türündeki Suikast Oyunları - Assassination Games filmin yönetmenliğini Ernie Barbarash yapmaktadır.Oyuncuları Jean-Claude Van Damme, Scott Adkins, Bianca Van Varenberg, Marija Karan, Kristopher Van Varenberg oluşmaktadır.

Vincent Brazil ve Roland Flint, iki, en iyi suikastçıdır. Ancak Dünyada birbirlerini bilmemektedirler. Flint usta bir keskin nişancı iken, Brazil, bir bıçak ile eşit derecede olan yetenekli biridir. Bu iki rakip suikastçı DEA tarafından desteklenen bir uyuşturucu kartelinin başı aşağı çekmek için huzursuz bir ittifak kurmaya çalışacaktır.

Jean-Claude Van Damme Belçikali oyuncu.,Gerçek Adı: Jean-Claude Camille François Van Varenberg, Doğum Yeri: Sint-Agatha Berchem, Belçika,Doğum Tarihi: 18.10.1960,Boy : 1.78 m
Takma Adı : Kaslı Belçikalı,Yüksek şiddetli aksiyon filmleriyle ünlendi.Ailesi,Babası: Eugene Van Varenberg, çiçekçi,Annesi: Eliana Van Varenberg,Oğlu: Kristopher Van Damme, annesi, Gladys Portugues
Kızı: Bianca Van Damme, annesi, Gladys Portugues,Oğlu: Nicholas Van Damme; annesi, Darcy LaPier.

Scott Adkins ,17 haziranda sutton coldfield İngilterede doğmuştur .Nesillerdir kasap olan, bir ailede.Büyük kardeşi Craig ile beraber büyümüştür.10 yaşında judoya başlamıştır.Bruce lee ve jan claude Van damme gibi yıldızlar idolüdür..14 yaşında tae-kwon-do ya başlamıştır. Ondan birkaç yıl sonra kick boksa başlamıştır.Sinemaya ilgisi başlamış, okuldaki drama kulübüne katılmıştır.21 yaşında Webber Douglas drama akademisinden teklif almış ancak bitiremeden zorla çıkarılmıştır.Hong kong dan film teklifi almış ve Sammo hung ve jackie chan ile çalışmış.Boyuda 1.80 dir

Marija Karan 29 Nisan 1982 tarihinde Yugoslavia'nın Serbia şehrinde doğmuştur.The Fourth Man(2007) ve Ayin(2011) gibi filmlerde rol almıştır.

IMDB Puanı: 6.0/10 ( 8.723 kişi oy verdi.)

Resimler

Suikast Oyunları - Assassination Games izle

 

Suikast Oyunları - Assassination Games izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digitruk filmleri, suikast oyunları film oyunculari, suikast oyunları izle, suikast oyunları konusu, assassination games izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.