TIKLA ARA

Sünger Bob- SpongeBob

Dünya çapında en çok izlenen bir çizgi filmlerden biri haline gelen bu güzel animasyon, okyanusun derinliklerindeki Bikini Bottom kasabasında yaşanıyor. Evcil salyangozu Gary ile bir ananasın içinde oturan SpongeBob SquarePants, çoğu zaman en iyi arkadaşı Patrick ile birlikte türlü talihsiz serüvenlere atılıyor.


Sünger Bob- SpongeBob Çizgi filmini Digiturk Nickelodeon kanalından izleyebilirsiniz.

Sünger Bob- SpongeBob


 Sünger Bob- SpongeBob

Sünger Bob- SpongeBob , Anime filmini Nickelodeon kanalından izleyebilirsiniz.

Sünger Bob- SpongeBob ,

Dünya çapında en çok izlenen bir çizgi filmlerden biri haline gelen bu güzel animasyon, okyanusun derinliklerindeki Bikini Bottom kasabasında yaşanıyor. Evcil salyangozu Gary ile bir ananasın içinde oturan SpongeBob SquarePants, çoğu zaman en iyi arkadaşı Patrick ile birlikte türlü talihsiz serüvenlere atılıyor. Ve her maceranın sonunda Sünger bob yorgun düşer hemen uykuya dalar. Uykusunda yengeç burger gören sünger bob acıkır ve gider mutfağa bir şeyler hazırlar. Tam yiyecekken uykuya dalar. Uykuya dalmadan önce buzdolabının kapağını açık unuttuğunun farkına varmaz. Sabah olduğunda bütün evi buz kesmiştir ve sünger bob hastalanmıştır. Bakalım sünger bob doktora gidip iyileşmeye çalışacaktır.

Sünger Bob- SpongeBob  Karakterleri

Patrick Bir kayanın altında yaşar ve oradaki eşyaları televizyon dışındakiler kumdandır kumandayı elinden bırakmak istemez.Kendi evini kendi yapmıştır.Patrick o kadar uyuşuktur ki hiçbir şey yapmama konusunda rekor kırmıştır.

Squidward Dokunaç: Kimseyi sevmeyen ,sıkıcı,sessiz,uyumlu,sanatkar,müzisyen,mimari ve servet için yaşayan biridir.Her zaman Süngerbob ve Patrick'ten uzak kalır ve nefret eder.Bay Yengeç: Paradan başka şey düşünmeyen biridir.Para için yaşar.

Sandy Cheeks: Çok tatlı ve sevimlidir bir o kadarda süsülüdür.Karadan gelip maymunların ev sahibi olduğu bir kürede yaşar.Başlığı olmadan suda nefes alamaz.İçeri sadece başında su dolu küre olan deniz canlıları girebilir.Baş tutkusu bilim ve karetedir.Teksasdan gelmiştir ve işi maymunlara araç yapmaktır.

Salyangoz Gary: Süngerbob'un evcil salyangozudur.Süngerbob onu çok sever.Arada bir tatsızlık olur ama yine de hemen barışırlar.Kabuğu kırıldığında hemen yenisi çıkar.Have you Seen Gary bölümünde kaçmıştır ama birçok tehlikeyle karşılaşan Gary yeniden evine(Süngerbob'un evine) geri dönmüştür.

Bayan Puff: Sündgerbob'un sürücü kursu öğretmenidir.Onunla başı derttedir.Hep kaza yapar, Bayan Puff'ı kızdırır ve şişirir.Genelde Süngerbob başarılı ama heyecan yüzüden hiç ehliyetini almıyor.

Bay Puff: Bayan Puff'ın kocasıdır ama o yakalanıp süs lambası yapılmıştır.

Sheldon James Plankton: Minicik mikroskopik boyutta bir böcektir.Tek gözlüdür dünyayı ele geçirmek ister.Krabs'ın formulunu çalmakla hep uraşır.Krabs'ın en iyi arkadaşıyken en kötü düşmanı olmuştur.Bir bölümde Bay Yengeçin annesine aşık olmuştur.

Karen Plankton : sevimli bir bilgisayardır.Sheldon'un Karısıdır.Hep bilge , başarılı ve iyi tahmin yapan biridir.

Pearl Krabs: Bay Krabs'ın kızıdır.

Cankurtaran Lary: Hep spor yapar. Güçlüdür ve akıllıdır. Oldukça yeteneklidir.
Stephen: Süngerbob filmindeki gerçek insan. Aslında O, Stephen Hillenburg'dan başkası değildir.

 Sünger Bob- SpongeBob

 

Sünger Bob- SpongeBob izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk çizgi filmi, nickelodeon çocuk kanalları, sünger bob izle, sünger bob karakterleri, sünger bob konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.