TIKLA ARA

Super 8

Super 8 kamerayla film çektikleri sırada korkunç bir tren kazasına şahit olan bir grup arkadaş bu olayın bir kaza olmadığından şüphelenmeye başlarlar.


Super 8 filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Super 8

Super 8 izle

Gösterim tarihi: Super 8 ; 21.03.2013 18:50 - 20:37 Digiturk Moviemax Premier HD kanalından izleyebilirsiniz.

Super 8, Konusu

2011 - ABD yapımı olan Bilim Kurgu , Gerilim , Gizem türündeki Super 8 filmin yönetmenliğini J.J. Abrams yapıyor Oyuncuları Elle Fanning, Amanda Michalka, Joel Courtney, Ron Eldard, Noah Emmerich'den oluşuyor.

Konusu: Yıl 1979...Nevada'da Area 51' adıyla anılan gizli bir askeri bölgeden Ohio'ya çok özel bir kargo taşınmaktadır. Bu kargoyu taşıyan yük trenine intihar saldırısı gerçekleştirilir ve tren raydan çıkar. Ancak tren kazası, bu özel kargonun serbest kalmasına neden olur. Dünya bunun sonuçlarını yaşayacaktır.Super 8 kamerayla film çektikleri sırada korkunç bir tren kazasına şahit olan bir grup arkadaş bu olayın bir kaza olmadığından şüphelenmeye başlarlar. Kasabada çok geçmeden bazı kaybolma vakaları ve birtakım açıklanamayan olaylar vuku bulmaya başlar.

Mary Elle Fanning (9 Nisan 1998) Amerikalı oyuncu. Aktris Dakota Fanning'nin kızkardeşidir.2001 yapımı I Am Sam filminde Dakota Fanning ile birlikte rol almış ve onun karakterinin 2 yaşındaki halini canlandırmıştır.

J.J. Abrams New York'da doğdu, Los Angeles'da büyüdü. Lisedeyken tiyatro çalışmalarının aktif bir üyesiydi. Babası Gerald W. Abrams ve annesi Carol Abrams da yapımcıdır.14 Temmuz 2006'da Paramount Pictures ve Warner Bros ile 55 milyon dolarlık bir sözleşme imzaladı

Super 8 izle


Super 8 izle

Fragman İzleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk korku filmi, super 8 oyunculari, super 8 konusu, super 8 yönetmeni, super 8 izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.