TIKLA ARA

Süper Köpek Krypto

İşte dünyayı kurtaracak yeni süper kahramanda onların arasından çıktı. Süper Köpek Krypto kötülüklere karşı mücadele etmek için geldi.


Süper Köpek Krypto Çizgi filmini Digiturk Planet Çocuk kanalından izleyebilirsiniz.

Süper Köpek Krypto

Süper Köpek Krypto

Süper Köpek Krypto, Anime Çizgi filmini Hafta içi  her gün Digiturk Planet Çocuk kanalından izleyebilirsiniz.

Süper Köpek Krypto,

Dünya sürekli tehlikelerle boğuşuyor. Üstelik artık tehlikelerin çoğunluğunu insanlar oluşturuyor. Tehlikeyi önlemekte hayvanlara kalıyor. İşte dünyayı kurtaracak yeni süper kahramanda onların arasından çıktı. Süper Köpek Krypto kötülüklere karşı mücadele etmek için geldi. Süperman'in özelliklerini barındıran Krypto'nun birçok süper kahraman arkadaşı da var. Süper Kedi ve Batman'in köpeği de bu kahraman time dâhil. Bir laboratuar kazası sonucu üstün güçlere sahip olan Shoeshine adlı köpeğin bu sırrından sadece Jack haberdardırCharles yakın dostlarının Preston (Zach Mills), Martin (Cebrail Basso), ve Cary (Ryan Lee) yardımı yanı sıra Dainard kızı Alice (Elle Fanning) filme orjinallik eklemek için gerçekten hareket eden bir tren kullanmak için tren istasyonunun deposunda filmi çekmeye karar verirler. Çekimler yapılırken bir sürücü kamyoneti gelen trenin önüne doğru raylara sürer büyük bir patlama olur ve tren raydan çıkar. Tren raylardan çıktıkta sonra Hava Kuvvetlerine ait olan büyük uzaylı yaratık olan bir kargo kaçar. Kısa süre içerisinde şehirdeki köpekler ve bazı kişiler kaybolmaya başlar.

Karakterler

Berkeley "Barky" - macera yaşamayı seven ve daima herkesi sıkıntıya sokan Potanski'lerin anormal köpeği. Sürekli tekrarlanan bir espri olarak, Barky "Kötü Köpek"i duyduğunda kendinden geçmiş numarası yapar ve İyi Köpeki duyduğunda uyanır.
Vic Potanski - Potanski'lerin Berkeley'i gerçekten seven küçük oğlu.Berkeley'e "Barky" diye seslenir.
Penelope Potanski - Potanski'lerin kendi güzelliğini seven kızı.
Trevor Potanski - Potanski'lerin satranç oynamaktan zevk alan ve kolayca paniğe kapılan dahi büyük oğulları. Gözlük takar.
Bay ve Bayan Potanski - Vic, Penelope ve Trevor'ın ebeveynleri ve Berkeley'nin sahipleri.
Büyükbaba Potanski - Potanski'lerin eskiden bir astronot olan büyükbabaları, TV'de uzay hakkında birşeyler izlemeyi sever ve sık sık birini adını unutur.
Lester Johnson - Potanski'lerin, Special adındaki kedisinden hoşlanan ve Berkeley'den nefret eden, ona Canavar diye hitap eden komşuları.
Special -Lester Johnson çoğunlukla hareketsiz olan kedisi.

Köpek ; köpekgiller (Canidae) familyasına mensup, görünüş ve büyüklükleri farklı 400'den fazla ırkı olan, etçil, memeli bir hayvan. Boz kurdun (C. lupus) alt türlerinden biri olan köpek, tilki ve çakallarla da akrabadır. Kedilerle birlikte dünyanın en geniş coğrafyaya yayılan ve en çok beslenilen iki evcil hayvanından biridir. 2001 yılı tahminlerine göre dünyada 400 milyondan fazla köpek vardır.
Köpekler 12 bin yıldan daha uzun bir süreden beri[1] insanoğlunun av partneri, koruyucusu ve arkadaşı olagelmişlerdir. Değişik ihtiyaçlara göre farklı köpek türlerinin evrimleşmesinde insanoğlunun önemli rolü olmuştur. İlk köpekler keskin görme ve koku duyusuna sahip avcı köpekleriydi. İnsanlar, köpeklerle ilk tanışmalarından bu yana köpeklerin çeşitli yararlı özelliklerini genetik mühendisliğin en ilkel formlarıyla ön plana çıkartmış ve farklı köpek türlerinin ortaya çıkmasını sağlamışlardır. Örneğin 7-9 bin yıl önce çiftlik hayvanları evcilleştirildiğinde köpekler çobanlık da yapmaya başladılar ve bu yönde yapay seçilime uğradılar.
Köpeklerin işlevleri ve algılanışları toplumdan topluma farkeder. Antik Mısır'da köpekler kutsal sayılırlardı. Günümüzde birçok ülkede bekçi, bazı ülkelerde yük hayvanı ve hatta yiyecek olarak kullanılırlar. Batılı ülkelerde köpekler genellikle ev arkadaşı ve refakatçi olarak beslenirler ve bu ülkelerde köpeklere yönelik ürün ve hizmetler milyarlarca liralık bir endüstri haline gelmiştir. Bunların yanı sıra köpekler engellilere yardım, arama-kurtarma ya da polis köpeği gibi daha sofistike görevlerde kullanılmak üzere de eğitilebilirler.


  Süper Köpek Krypto izle

 

Süper Köpek Krypto izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: planet çocuk, süper köpek krypto konusu, digiturk çizgi film, süper köpek krypto kahramanlar, süper köpek krypto izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.