TIKLA ARA

Supernatural

John Winchester in eşi Mary Winchester ın esrarengiz ve doğaüstü bir takım olaylar sonucunda bir yangında vefat etmesi olayını başlangıç olarak oluşturmaktadır.


Supernatural  Dizisini Digiturk Dizimax Vice kanalından izleyebilirsiniz.

Supernatural


Supernatural

Gösterim tarihi: Supernatural , her perşembe  21:00  Digiturk Dizimax Vice kanalın dan izleyebilirsiniz.

Supernatural, Konusu

2005, ABD yapımı olan Dizi, Fantastik, Gerilim türündeki Supernatural  dizisinin yönetmenliğini Philip Sgriccia yapıyor. Filmin oyuncuları Jensen Ackles, Jared Padalecki, Jeffrey Dean Morgan, Misha Collins, Ashley Benson'den oluşuyor.

Konusu: Dizide Winchester ailesi ve onların yaşadığı esrarengiz olayları konu almaktadır. John Winchester in eşi Mary Winchester ın esrarengiz ve doğaüstü bir takım olaylar sonucunda bir yangında vefat etmesi olayını başlangıç olarak oluşturmaktadır. Bu olaydan sonra Jonh Winchester ve oğulları Sam ve Dean bu olayın sorumlusu yaratığı avlamak için yollara düşerler, bu esnada karşılaştıkları bir çok yaratık ve doğaüstü olaylara da karışmadan edemezler. Zamanla artık bunu kendilerine meslek edinirler ama temel hedefleri olan annelerinin ölümüne yol açan yaratığı aramaktan da geri durmazlar. Dizi genel olarak Buffy ve Angel dizileri ile karşılaştırılsa da bence onlara nazaran ayakları yere daha sağlam basıyor. Sürükleyici ve merak uyandırıcı konusu diziyi izlerken sıkılmamızı engellediği gibi konu örgüsünün işlenişi sizi bu dizinin müdavimlerinden biri yapabilir. Şu sıralar 2. sezonu oynayan dizinin en az iki yıl daha devam etmesi beklenebilir.

Jensen Ackles (1 Mart, 1978), bir dönem modellik yaptı ve 1997 yılında Llyod V. Berkener High School'dan mezun olduktan sonra "Days of Our Lives" adlı dizide rol aldı. Bu diziden sonra Jensen, James Cameron'un Dark Angel adlı TV serisi için Vancouver'a gitti. 2003'te "Dawson's Creek" adlı dizide CJ rolünü oynadı. 2004'te Smallville adlı dizide oynamak için tekrar Vancouver'a geri döndü ve bu dizide Jason Teague adlı karakteri canlandırdı.2005 yılında CB'nin yeni korku serisi "Supernatural"daki Dean Winchester karakteri ile ekranlara geri döndü. Son olarak 2009 yılında My Bloody Valentine adlı korku filminde Tom Hanniger adında bir karakteri canlandırmıştır.

Jared Padalecki (19 Temmuz 1982), ABD'li oyuncu. Gilmore Girls'teki Dean Forester ve Supernatural'daki Sam Winchester rolleri ile tanınır. New York Minute , Mumya Evi 13. Cuma Ve Cry Wolf (2005) adlı filmlerde de rol almıştır. Supernatural dizisinden rol arkadaşı Genevieve Cortese ile evlidir.

Jeffrey Morgan (22 Nisan 1966) Amerikalı aktör. En bilinen rolleri Denny Duquette karakteriyle Grey's Anatomy dizisinde ve John Winchester karakteriyle Supernatural dır.Ayrıca Watchmen filminde The Comedian rolüyle de tanınmıştır. Ike Evans rolüyle Magic City isimli dizide başrol olarak yer almıştır.

 Supernatural izle

 

Supernatural izle

 


 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk dizi, supernatural izle, dizimax vice, supernatural oyuncuları, supernatural konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.