TIKLA ARA

Sürpriz Babalar - Fathers Day

Oğlu Scott'ın evden kaçması üzerine ne yapacağını bilemeyen Colette'in aklına parlak bir fikir gelir.


Sürpriz Babalar - Fathers Day filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Sürpriz Babalar - Fathers Day

Sürpriz Babalar - Fathers Day izle

İlk Gösterim tarihi:Sürpriz Babalar - Fathers Day 6.8.2013 00:33 - 02:09 Digiturk Moviemax Comedy HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Sürpriz Babalar - Fathers Day

1997 - ABD Tür : Komedi , Romantik türündeki Sürpriz Babalar - Fathers Day filmin yönetmenliğini Ivan Reitman yapmaktadır.Film oyuncuları Robin Williams , Julia Louis-Dreyfus , Nastassja Kinski , Bruce Greenwood , Jared Harris oluşmaktadır.

Oğlu Scott'ın evden kaçması üzerine ne yapacağını bilemeyen Colette'in aklına parlak bir fikir gelir. 16 yıl önce birlikte olduğu Jack Lawrence'ı ve 17 yıl önce ilişki yaşadığı Dale Putley'i arayarak, ikisine birden çocuğun babaları olduklarını söyler. Kendilerinden Scott'ı bulmalarını bekleyen eski sevgililerini kıramayan iki adam yola koyulur. Zaten Scott'ın 16 yaşında olmasından dolayı iki adam da babalık yakıştırmasından süphelenmemişlerdir. İyi bir işi, karısı, güzel bir evi ve pahalı bir arabası olan Jack, başta düzenli hayatını bozmak istemese de vicdanı onu rahat bırakmaz ve Los Angeles'tan yola koyulur. San Francisco'da, yaşamını umutsuzluk ve yalnızlık içinde geçiren yazar adayı Dale ile karşılaştığında ise işler karışır. Jack, kaybolan oğlunun peşinde olduğunu söylediğinde, Dale şaşkınlığını gizleyemez ve o da oğlunu aradığını söyler. İki adamın aynı çocuğu aradıklarını anlamaları çok uzun sürmeyecek ve yola birlikte devam edeceklerdir. Scott'ın bir rock grubuyla şehirden şehire dolaştığını öğrenen Jack ve Dale, iz sürerken pek çok komik olayla karşılaşırlar.

Nastassja Kinski ;24 ocak 1959 yılında Almanya'nın Berlin kentinde dünyaya gelen oyuncu;babası da kendi kibi sanatçı - aktör olan Klaus Kinski'dir.

Julia Elizabeth Scarlett Louis-Dreyfus (d. 13 Ocak 1961) ABD'li bir aktris ve komedyen.Emmy, Altın Küre ve SAG ödüllü sanatçı New York City doğumludur. Dreyfus Türkiye'de de gösterilen NBC'nin televizyon dizisi Seinfeld'de 1990-1998 yılları arasında canlandırdığı Elaine Benes karakteri ile tanınır. İki çocuk sahibi ve Fransız bir milyarderin kızıdır. Babası 1940 yılında adını William olarak değiştirmiştir. Kuzeni Adidas'ın CEO'suydu. Dreyfus ailesi köklü bir ailedir ve kendisi İkinci Dünya Savaşı'nda Fransız direnişçi olan bir ailenin ferdidir.

Robin Williams üniversitede Siyaset Bilimi okudu. Üniversiteden mezun olduktan sonra gece kulüplerinde gösteriler yaptı. Sinema sektörüne buradan geçti. Sahne hayatı boyunca 3 Grammy ödülü aldı. 1987'de çevirdiği Günaydın Vietnam filminde bir ordu radyo muhabirini canlandırdığı rolüyle ün kazandı.Yalnız komedi filmleriyle değil, drama dalında da başarılar elde etti. 1997 yılında Empire Magazine dergisince gelmiş geçmiş en yetenekli 100 aktör arasına dahil edilerek 63. sırada yer aldı. Entertainment Weekly tarafından yaşayan en komik adam seçildi.

Koğuş, The Ward
, 2010, Oyuncu İçten Gelen , From Within, 2008, Oyuncu Sudaki Kız, Lady in the Water, 2006, Oyuncu Kazara Zengin, Mr. Deeds, 2002, Oyuncu Altın Sokaklar, Gold in the Streets, 1996, Oyuncu Duman, Smoke, 1995, Oyuncu Ölü Adam, Dead Man, 1995, Oyuncu Katil Doğanlar, Natural Born Killers, 1994, Oyuncu Uzak Ufuklar, Far and Away, 1992, Oyuncu.

IMDB Puanı: 4.9/10 ( 17,445 kişi oy verdi.)

Resimler

Çılgın Yılbaşı - Christmas with the Kranks izle

 

Çılgın Yılbaşı - Christmas with the Kranks izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, fathers day izle, digiturk 2014 filmleri, sürpriz babalar konusu, sürpriz babalar izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.