TIKLA ARA

Sürüsüne Bereket - Cheaper by the Dozen

Modern Amerikan ailesi ortalama 187 çocuk sahibidir. Fakat Tom Baker ve sevgili eşi Kate bir düzine çocuk sahibi olarak hayatın belki daha ucuz değil ama daha iyi olacağına inanmaktadırlar.


Sürüsüne Bereket - Cheaper by the Dozen filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Sürüsüne Bereket - Cheaper by the Dozen

Sürüsüne Bereket - Cheaper by the Dozen izle

İlk Gösterim tarihi:Sürüsüne Bereket - Cheaper by the Dozen 23.8.2013 20:30 - 22:05 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Sürüsüne Bereket - Cheaper by the Dozen

2003 - ABD Aile , Komedi türündeki Sürüsüne Bereket - Cheaper by the Dozen filmin yönetmenliğini Shawn Levy yapmaktadır.Film oyuncuları Ashton Kutcher , Taylor Lautner , Hilary Duff , Steve Martin , Tom Welling oluşmaktadır.

Modern Amerikan ailesi ortalama 187 çocuk sahibidir. Fakat Tom Baker ve sevgili eşi Kate bir düzine çocuk sahibi olarak hayatın belki daha ucuz değil ama daha iyi olacağına inanmaktadırlar. Baker'ların hayatı Illinois'in küçük bir kasabasında kalabalık aileleri ile mutlu ve huzurlu geçmektedir.Tom'un kasabanın futbol takımının koçudur. Ailenin günlük yaşamı sevgi ve kaosla örülüdür...Ne tür kaos mu... Çocukların kurbağasının kahvaltı masasında zıplaması gibi kaoslardan bahsediyoruz... Tom hayalindeki iş olan büyük bir ünivesitenin koçluğu teklif edildiğinde aile meclisini toplayıp her ne kadar çocukları istemese de yeni bir hayata adım atmaya karar verirler.Aynı zamanda Kate de hatıralarını yazdığı kitabın basılacağını öğrenir.Ajansı onu New York'a kitabının tanıtımını yapması için çağırmaktadır. Tom hem bütün çocukların sorumluluğunu hem yeni eve ve yeni işe alışmanın güçlüğünü tek başına yüklenmek zorunda kalacaktır.

Tom Welling New york da dogdu, babası General Motors un emekli yöneticisi ,annesi ise ev hanımıdır.Rebecca ve Jamie adında iki ablası ve Mark adında(aktör) ondan küçük bir kardeşi vardır.Babasının işi yüzünden sık sık taşınmak zorunda kalmışlardır.Putnam Valley,New York dan Janesville,Wisconsin'e ,ordan Hockessin,Delaware,sonra Okemos,,Michigan'a yerleşmişlerdir.Erken lise hayatı burada geçmiştir.Baseball ve Basketbol gibi takım sporlarında basarı göstermiştir.Welling futbolda harika bir kalecidir.1995 yıllarında Okemos lisesinden mezun olmuş ve inşaat işçisi olarak çalışmaya başlamış ve ailesiyle yaşamaya devam etmiştir.1998de yetenek avcısı bir katalog kameramanı tarafından keşfedilmiş, modellik yapması önerilmiştir.İlk büyük rolü 2001 yılında Judging Amy adlı tv dizisinin 6 bölümünde olmuştur,burada Amy Brenneman'ı zıttı olan,sevgilisni ve bir karate hocasını canlandırdı.Daha sonra special unit 2 ve underclared gibi tv dizilerinde görüldü.Daha sonra ülke capında secmeleri olan Smallville dizisindeki Clark Kent rolüne seçildi.

Steve Martin Yetmişlerin sonlarında komedyenlik yeteneği tescillenmiş olan Martin sinema dünyasına adım atmayı düşünür. 1977 yılında ilk filmi The Absent-Minded Waiter çekilir. Yedi dakika uzunluğunda olan ve senaryosu da Martine ait olan bu film en iyi kısa film dalında Akademi ödülüne aday gösterilir.

Hilary Erhard Duff, 1987 doğumlu ABD'li oyuncu ve şarkıcı. Disney yapımı Lizzie McGuire dizisiyle şöhrete kavuşmuştur.Houston, Texas'ta dünyaya geldi ve burada büyüdü.

Taylor
,Deborah ve Dan Lautner' ın oğulları olarak 1992 yılında ; Grand Rapids - Michigan da dünyaya geldi.

Christopher Ashton Kutcher, ABD'li aktör. 2004 yapımı Kelebek Etkisi'ndeki (The Butterfly Effect) Evan Treborn ve 2013'te gösterime giren Jobs filmindeki Steve Jobs rolleriyle hatırlanmaktadır.Kutcher 1978'de Cedar Rapids, Iowa'da dünyaya geldi. Annesi Diane, babası Larry, ablası Tausha ve ikiz kardeşi Michael ile Iowa'da büyüdü. Lise yıllarında aktörlüğe ilgi duymaya başladı. Iowa Üniversitesi'nin Biyokimya Mühendisliği bölümüne kaydoldu. Okul parasını çıkarabilmek için tarlalarda çalıştı, para karşılığı kan verdi. Bir yandan da modellik yapan Kutcher, okulu bıraktı, daha sonra Calvin Klein'la anlaştı. Bir yandan sinema dünyasına da adım attı ve 2000 yılındaki Dude, Where's My Car? filmiyle tanındı.

IMDB Puanı: 5.7/10 ( 51,316 kişi oy verdi.)

Resimler

Sürüsüne Bereket - Cheaper by the Dozen izle

 

Sürüsüne Bereket - Cheaper by the Dozen izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, cheaper by the dozen izle, digiturk 2014 filmleri, cheaper by the dozen konusu, sürüsüne bereket izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.