TIKLA ARA

Tamara Drewe

Genç bir gazeteci yazar İngilteredeki memleketine döner fakat ne yazık ki tüm çocukluğunu geçirdiği evin satılmaya hazırlandığını farkeder..


Tamara Drewe  filmini Digiturk Moviemax Festival HD   kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Tamara Drewe

Tamara Drewe izle

İlk Gösterim tarihi:Tamara Drewe  24.05.2013 21:30 - 23:15 Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Tamara Drewe Konusu

2010 - İngiltere Komedi , Romantik türündeki Tamara Drewe  filmin yönetmenliğini Stephen Frears yapıyor.Film oyuncuları Gemma Arterton , Dominic Cooper , Luke Evans , Roger Allam , Bronagh Gallagher oluşmaktadır.

Genç bir gazeteci yazar İngilteredeki memleketine döner fakat ne yazık ki tüm çocukluğunu geçirdiği evin satılmaya hazırlandığını farkeder..Aile evini satmak için memleketine dönen seksi ve güzel bir gazeteci burada kendini bir aşk üçgeninin ortasında bulur.

Gemma Arterton Christina (12 Ocak 1986) doğumlu aktris Português olduğunu. Her ticari atılım D'Urbervilles Thomas Hardy's Tess of BBC adaptasyonda eponymous kahraman onu rolü oldu. O zamandan beri birçok özellik filminde Has İngiliz komedi St Trinian's ve onun devamı St Trinian's II: The Legend Fritton's Gold gibi gişe canavarı hits: James Bond filmi Quantum of Solace (2008), Clash Titans, ve Prens Persia: Sands of Time (2010).

Stephen Arthur Frears (20 Haziran 1941) Akademi ödülü adaylığı bulunan İngiliz film yönetmeni.The Queen ve The Grifters filmleri ile En İyi Yönetmen Akademi Ödülü'ne aday olmuştur.
2007 Cannes Film Festivali'nde Jüri başkanı olarak yer almıştır.

MDB Puanı: 6.2/10 ( 11526 kişi oy verdi.)

Resimler

Tamara Drewe izle

 

Tamara Drewe izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, tamara drewe izle, digiturk film izle, tamara drewe oyuncuları, tamara drewe konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.