TIKLA ARA

Tanrıdan Gelen - Godsend

Cenaze hazırlıkları yapmakta olan üzgün çift, Dr. Richard Wells adlı gizemli birinden inanılmaz bir teklif alır; oğullarını klonlayarak yaşama döndürmek...


Tanrıdan Gelen - Godsend filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Tanrıdan Gelen - Godsend

Tanrıdan Gelen - Godsend izle

İlk Gösterim tarihi:Tanrıdan Gelen - Godsend 27.06.2013 14:45 - 16:24 Digiturk Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Tanrıdan Gelen - Godsend

2004 - ABD , Kanada Dram , Fantastik , Gerilim , Gizem , Korku , Polisiye türündeki Tanrıdan Gelen - Godsend filmin yönetmenliğini Nick Hamm yapmaktadır.Film Oyuncuları Robert De Niro , Cameron Bright , Rebecca Romijn , Deborah Odell , Merwin Mondesir oluşmaktadır.

Paul ve Jessie Duncan'ın çok sevdikleri 8 yaşındaki oğulları Adam, trajik bir kaza sonucu ölür. Cenaze hazırlıkları yapmakta olan üzgün çift, Dr. Richard Wells adlı gizemli birinden inanılmaz bir teklif alır; oğullarını klonlayarak yaşama döndürmek...Doktorla şeytani bir anlaşma yaparak teklifi kabul eden çift, Riverton adlı küçük bir kasabaya taşınarak buradaki klinikte hazırlıklara başlarlar. Adam bir kez daha doğar ve büyür. 8 yaşına gelene kadar herşey normaldir, fakat bundan sonra gariplikler başlar.

Robert De Niro 17.08.1943'te New York'da doğan, beş defa Oscar'a aday gösterilen Robert De Niro, iki defa bu ödülü kazanmıştır (1975, 1981). Oscar dışında da bir çok uluslar arası ödüle 34 defa aday gösterilip 23 defa kazanmış olan, olağanüstü yetenekli bir aktördür. Bu büyük aktörün ilk önemli rolü, 1973 yapımı "Bang the Drum Slowly"dir. Ancak önemli çıkış yaptığı film olarak Martin Scorsese'nin yönettiği 1973 yapımlı "Mean Streets" filmdir. The Godfather filmleriyle de o bildiğimiz karizmatik, etkileyici Robert De Niro hafızalarımızla yerleşmiştir. Şu anda "Tribeca Film Center" adında kendisine ait olan yapımcı firmayı yönetmektedir.

Cameron Bright 26 Ocak 1993 yılında Kanada'nın Victoria şehrinde doğan Cameron Bright'ın asıl adı Cameron Douglas Crigger'dır. Douglas adını büyükbabasından almıştır. İlk oyunculuk deneyimini Telus adlı marka için çekilen reklam filminde oynayarak kazanmıştır. Daha sonra Higher Ground adlı tv dizisinde rol almaya başlamış ve arkasından da 2000 yılında bir tv filmi olan The Christmas Secret'da rol almıştır.Kelebek Etkisi'nde filmin ana karakteri olan Tommy'nin 7 yaşındaki halini canlandırmış, aynı yıl Godsend (Tanrdan Gelen) adlı korku filmde Robert De Niro ile başrolü paylaşmıştır. Bir sonraki filmi olan Birth (Doğum) adlı filmde de Nichole Kidman ile başrolde oynamıştır. Bu film özellikle de iki sahnesi (Nichole Kidman ile öpüşme sahnesi ve banyo sahnesi) ile medya tarafından bayağı sansasyonel filmler arasına alınmıştır.

IMDB Puanı: 4/7 ( 18632 kişi oy verdi.)

Resimler

Tanrıdan Gelen - Godsend izle

 

Tanrıdan Gelen - Godsend izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, godsend izle, digiturk filmleri, tanrıdan gelen izle, tanrıdan gelen konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.