TIKLA ARA

Taş Kafa - Bullhead (Rundskop)

Jack'in geçmişine ait gizemli bir sır, bir fedaral polisin öldürülmesi ve beklemeyen bir karşılaşma her şeyi değiştirecektir.


Taş Kafa - Bullhead (Rundskop) filmini Digiturk Moviemax Festival kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Taş Kafa - Bullhead (Rundskop)

Taş Kafa - Bullhead (Rundskop) izle

İlk Gösterim tarihi:Taş Kafa - Bullhead (Rundskop) 02.07.2013 15:35 - 17:40  Digiturk Moviemax Festival kanalında izleyebilirsiniz.

Taş Kafa - Bullhead (Rundskop)

2011 - Belçika Dram , Suç türündeki Taş Kafa - Bullhead (Rundskop) filmin yönetmenliğini Michael R. Roskam yapmaktadır.Film oyuncuları Sam Louwyck , Matthias Schoenaerts , Barbara Sarafian , Philippe Grand'henry , Frank Lammers oluşmaktadır.

Limburg'da yaşayan ve büyükbaş hayvan üreticiliği yapan Jacky Vanmarsenille (Matthias Schoenaerts), prensip sahibi olmayan üçkağıtçı bir veterinerin oyununa gelerek, Batı Flaman bölgesinde kötü şöhreti ile bilinen bir sığır tüccarı ile şaibeli bir anlaşma yapmak üzeredir.. Jack'in geçmişine ait gizemli bir sır, bir fedaral polisin öldürülmesi ve beklemeyen bir karşılaşma her şeyi değiştirecektir.

Sam Louwyck ( Bruges , 1.966 ) bir Flaman olan dansçı , koreograf , oyuncu ve şarkıcı .Sam Louwyck alternatif bale bir yazar ve sanatçı olarak bilinen ve 1993 yılından bu yana, katılır Les Bale C de la B . O, bu grupla dans dünya çapında gösterir. O da daha sonra giderek bir aktör olarak, ilk başta bir dansçı olarak, çeşitli filmlerde rol aldı.2003 yılında 'windman' içinde onun yorumuyla bir etki yarattı Tom Barmans filmi herhangi bir yolu Rüzgar Darbe . O onun sonraki büyük rolü var Herman Brusselmansstraat filme Eski Davulcu olarak sağır gitarist Iwan Van Dorpe. 2009 yılında o başrol oynamaya gittiğini bilinen Kişiler Alanı Kayıp tarafından Caroline Strubbe ve Koen Mort İrlanda yeni filmi 22 Mayıs .Onun dans ve oyunculuk kariyerine şarkı Louwyck ek olarak Ghent grup Falling Man .

Matthias Schoenaerts ( Hollanda; 8 Aralık 1977 doğumlu) bir olan Belçikalı . oyuncu  O aktör oğlu Julien Schoenaerts . Önce rol aldı Daens . O yaygın olarak onun rolleri ile tanınır Loft , Bullhead ve Pas ve Kemik , son filmi için o kazandı Umut Veren En İyi Erkek Oyuncu dalında César Ödülü .

IMDB Puanı: 7/3 ( 10600 kişi oy verdi.)

Resimler

Taş Kafa - Bullhead (Rundskop) izle

 

Taş Kafa - Bullhead (Rundskop) izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival, bullhead izle, digiturk filmleri, rundskop izle, taş kafa izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.