TIKLA ARA

Tatlı Cadı - Bewitched

İsabel de Jack’e çekim duyar çünkü onu birlikte bir yuva kurup, böylesine arzu ettiği normal yaşamı sürebileceği örnek fani erkek olarak görür. İkisinin de haklı olduğu, asla hayal bile edemeyecekleri şekillerde ortaya çıkar.


Tatlı Cadı - Bewitched filmini Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Tatlı Cadı - Bewitched

Tatlı Cadı - Bewitched izle

İlk Gösterim tarihi: Tatlı Cadı - Bewitched 30.04.2013 12:45 - 14:23  Digiturk  Moviemax Comedy HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Tatlı Cadı - Bewitched Konusu

2005 - ABD  Fantastik , Komedi , Romantik,türündeki Tatlı Cadı - Bewitched  filmin yönetmenliğini  Nora Ephron, Michael Caine , Will Ferrell , Kristin Chenoweth , Shirley MacLaine oluşmaktadır.

Kaliforniya’nın San Fernando Vadisi’nde, Isabel (Nicole Kidman) kendini baştan yaratmaya çalışmaktadır. Saf ve iyi huylu bir cadı olan genç kadın, doğaüstü güçlerine başvurmayarak “normal” bir yaşam sürmeye kararlıdır. Aynı sıralarda, şehrin öbür ucunda, uzun boylu ve yakışıklı aktör Jack Wyatt (Will Ferrell) kariyerini tekrar hizaya sokma mücadelesi vermektedir. Kader devreye girerek Jack ile İsabel’i tesadüfen karşılaştırır. İsabel de Jack’e çekim duyar çünkü onu birlikte bir yuva kurup, böylesine arzu ettiği normal yaşamı sürebileceği örnek fani erkek olarak görür. İkisinin de haklı olduğu, asla hayal bile edemeyecekleri şekillerde ortaya çıkar.

Nicole Mary Kidman olan ünlü sinema oyuncusu, 20-haziran 1967'de Honolulu, Hawaii, amerika'da dünyaya geldi. Babası Anthony Kidman, biyokimyager ve klinik psikoloğu, annesi Janelle Kidman ise hemşire ve eğitmendi.Sanatçı doğduktan sonra hep beraber, babasının bir araştırması için Washington D.C.'ye giden aile, 3 yıl sonra asıl ülkeleri Avustralya'ya Sydney'e geri döndüler. 10 yaşında drama okuluna giden Kidman, 14 yaşına geldiğinde oyunculuğu okulla birlikte götürmeye başlamıştı. Kidman 17 yaşındayken annesine göğüs kanseri teşhisi kondu.

Michael Caine Londra
'nın güneyinde Rotherhithe'da doğdu. Annesi Ellen Frances Marie (Burchell), babası ise Maurice Micklewhite idi. Babası balık pazarı bekçisiydi idi.Caine Ulusal Servis'in emriyle Kore Savaşı'na gitmek zorunda kalmış, ülkesine döndükten sonra bir tiyatroda asistan sahne yönetmeni olarak çalışmaya başlamıştı.Caine aktris Patricia Haines ile 1955-1958 yılları arasında evli kalmıştır.Çiftin Dominique adında bir kızı vardır.. Caine daha sonra aktris ve model Shakira Baksh ile 8 Ocak 1973'de evlenmiştir. Çiftin Natasha isiminde bir kızı vardır.

Kristin Chenoweth (d. 24 Temmuz 1968) ABD'li şarkıcı, müzikal tiyatro, film ve televizyon oyuncusu ve yazar. O en iyi on Broadway Sally Brown Sen iyi bir erkeksin, Charlie Brown (1999), kendisi için o Tony Ödülü kazandı olarak ona performans, bilinen ve müzikal Wicked (2003) yılında Glinda rolü menşeli için. En önemli televizyon rolü Annabeth Schott NBC'nin The West Wing bulunmaktadır. Zeytin Snook ABC komedi-dram Pushing Daisies olduğu gibi, o bir 2009 Emmy Ödülü kazandı.Bir Oklahoma yerli, Chenoweth bir çocuk gibi gospel müziği seslendirdi ve tiyatro müzik alanında kariyer yapmaya karar vermeden önce opera eğitimi aldı. 1997 yılında Çelik Pier onu Broadway yaptı. Bir Good Man, Charlie Brown ve Wicked konum dışında Chenoweth's sahne çalışmaları beş City Center tekrarla içerir! prodüksiyonları, Broadway Elma Ağacı 2006 yılında Promises, 2010 yılında, hem de Off-Broadway açılış ve tiyatro prodüksiyonları bölgesel Promises.

Shirley MacLaine Virjinya'da 24 Nisan 1934'de Baptist inançları olan İngiliz kökenli bir Amerikalı bir baba ile İrlanda ve İskoçya kökenli Kanadalı bir anneden doğdu. Liseyi Virjinya'da bitirdikten sonra Broadway'de oyuncu olabilme hayaliyle New York'a taşındı.
The Pajama Game adlı filmde Carol Haney'in ayağını burkup onun yerine geçmesiyle bu amacına ulaştı.

IMDB Puanı: 75/10 (5832 kişi oy verdi.)

Resimler

Tatlı Cadı - Bewitched izle

 

Tatlı Cadı - Bewitched izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, tatlı cadı oyuncuları, tatlı cadı film konusu, bewitched izle, tatlı cadı izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.