TIKLA ARA

Tatlı Molly - Lovely Molly

Evlendikten sonra baba evinde yaşamaya karar veren Molly Reynolds,küçüklüğünde yaşadığı korku dolu günler yeni hayatına yansımaya başlar.


Tatlı Molly - Lovely Molly filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Tatlı Molly - Lovely Molly

Tatlı Molly - Lovely Molly izle

İlk Gösterim tarihi:Tatlı Molly - Lovely Molly 3.8.2013 20:45 - 22:20  Digiturk Moviemax Premier HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Tatlı Molly - Lovely Molly

2011 - ABD Tür : Gerilim , Korku türündeki Tatlı Molly - Lovely Molly filmin yönetmenliğini Eduardo Sánchez yapmaktadır.Film oyuncuları Johnny Lewis , Alexandra Holden , Lauren Lakis , Tara Garwood , Mark Redfield  oluşmaktadır.

Evlendikten sonra baba evinde yaşamaya karar veren Molly Reynolds,küçüklüğünde yaşadığı korku dolu günler yeni hayatına yansımaya başlar.Bir süre sonra psikoz ve şeytan girmesi' arasındaki çizgileri bulanıklaştıran acımasız bir kötülüğün ağına düşer.

Alexandra Holden, ABD'li film ve televizyon yıldızı. Drop Dead Gorgeous'da Mary Johanson karakterini canlandırmıştır. Sugar & Spice'da ise Fern Rogers karakterini canlandırmıştır.Holden doğdu Northfield, Minnesota , Kristi ve Barry Holden kızıdır. O film rol oynadı Drop Dead Muhteşem Mary Johanson gibi ve Sugar & Spice Fern Rogers gibi. Ayrıca düşük bütçeli rol aldı slasher filmi Wishcraft .Holden da TV ve rol olmuştur müzik video. O çıktı Arkadaşlar Ross kız arkadaşı olarak Elizabeth Stevens . Diğer TV rolleri içerir Ally McBeal , Tru Calling , Six Feet Under ve Private Practice . Müzik, o ortaya çıktı Aerosmith 'in " My Soul Hole in Video ".

Eduardo Miguel Sánchez-Quiros (20 Aralık 1967 doğumlu) bir olan Küba asıllı Amerikalı yönetmen ortak yönetmenlik ve 1999 yazı için en ünlü psikolojik korku Blair Witch Project ile Daniel Myrick .
Sanchez de televizyon üretim okudu Montgomery College Maryland ve onun lisans derecesi aldı University of Central Florida o Dr ile çalıştı filmi bölüm Mary C. Johnson ve Dr Charles Harpole .
O eski Stephanie Decassen ve onunla yaşıyor ve daha fazla kendi çocuklarına evli Washington, DC alan.

Jonathan Kendrick "Johnny" Lewis , (29 Ekim 1983 - 26 Eylül 2012) aynı zamanda alacak, Johnny K. Lewis , Amerikalı film ve televizyon oyuncusu oldu.Lewis en iyi oynamak için bilinir Kip "Yarım Çuval" Epps FX serisinin ilk iki sezonda Sons of Anarchy . Ayrıca filmlerde rol destekleyen yer Underclassman (2005), Requiem: Aliens vs Predator (2007), ve The Runaways (2010).

IMDB Puanı: 5.2/10 ( 4,477 kişi oy verdi.)

Resimler

Tatlı Molly - Lovely Molly izle

 

Tatlı Molly - Lovely Molly izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, lovely molly izle, digiturk 2014 filmleri, lovely molly konusu, tatlı molly izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.