TIKLA ARA

Tecrit - Isolation

Bir tıp öğrencisinin yaşadığı kabus dolu olaylar.. Gözlerini bir akıl hastanesinde açan tıp öğrencisi, başına gelenlere bir anlam vermeye çalışırken, çevresindeki tehlikeli kişileri de uzak tutmaya çalışır.


Tecrit - Isolation filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Tecrit - Isolation

Tecrit - Isolation izle

İlk Gösterim tarihi:Tecrit - Isolation  17.07.2013 02:40 - 04:05   Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Tecrit - Isolation

2011 - ABD Gerilim  Tecrit - Isolation filmin yönetmenliğini Stephen Kay yapmaktadır.Film oyuncuları Eva Amurri , Gregg Henry , Michelle Greathouse , Zoe Myers , David Harbour oluşmaktadır.

Bir tıp öğrencisinin yaşadığı kabus dolu olaylar.. Gözlerini bir akıl hastanesinde açan tıp öğrencisi, başına gelenlere bir anlam vermeye çalışırken, çevresindeki tehlikeli kişileri de uzak tutmaya çalışır.

Eva Maria Livia Amurri (d. 15 Mart 1985, New York, ABD), Birleşik Amerikalı oyuncudur.Eva Amurri, 1985 yılında Amerikalı oyuncu Susan Sarandon ve İtalyan yönetmen Franco Amurri'nin kızı olarak New York'ta dünyaya geldi. Aile soylarından ötürü İtalya, Galler, İrlanda ve İngiltere kökenlerine sahiptir.1992 yılında 7 yaşındayken Bob Roberts filminde küçük bir rol oynadı. Daha sonra çeşitli film ve dizilerde oynadı. 2002 yılında annesinin başrolünde oynadığı Çılgın Kızlar filminde rol aldı. 2004'te Saved! adlı gençlik komedisinde canlandırdığı karakter o güne dek oynadığı en büyük rol oldu.2007 yılında Brown Üniversitesi'nden mezun olan Amurri, son olarak Californication dizisi ve New York, Seni Seviyorum filminde oynamıştır.

Gregg Henry Lee (May 6, 1952 doğumlu) bir olan Amerikan tiyatro, film ve televizyon karakter oyuncusu ve rock, blues, country müzisyen .Henry iyi seri katil olarak onun çok beğenilen performans için bilinen Dennis Rader olarak yapılan televizyon için film BTK Killer için Hunt , ve bu gibi çeşitli filmler, çeşitli "kışlık" oynamak için Payback (1999) ve Brian De Palma 's Body Double (1984). [ 2 ]
Henry dahil olmak üzere 75 üzerinde televizyon programları, yer almıştır Riches , Firefly , Gilmore Girls , 24 , Airwolf , Crime Scene Investigation: CSI , Cinayet Dosyası , Matlock , LA Law , Falcon Crest , Moonlighting , Magnum, PI , Rich Man , Poor Man Kitap II , The Mentalist , Castle , Glee , Burn Notice , ve Breakout Kings . Henry dizi en görünüşe için rekor Cinayet Dosyası .

IMDB Puanı: 5/8 ( 3779 kişi oy verdi.)

Resimler

Tecrit - Isolation izle

 

Tecrit - Isolation izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, isolation konusu, digiturk 2014 korku filmleri, isolation izle, tecrit filmi izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.