TIKLA ARA

Telefon Kulübesi - Phone Booth

Müşterilerine iki taraflı oynayan Stu Shephard, bir gün bir telefon kulübesinden çıkarken telefon çalar hayatı bir anda değişir.


Telefon Kulübesi - Phone Booth filmini Digiturk Moviemax  Stars 2 kanalından izleyebilirsiniz.

Telefon Kulübesi - Phone Booth

Yabancı Akraba - Relative Stranger izle

İlk Gösterim tarihi: Telefon Kulübesi - Phone Booth filmini 28.03.2013 05:45 - 07:01 Digiturk  Moviemax Stars 2 kanalında izleyebilirsiniz.

Telefon Kulübesi - Phone Booth, Konusu

2002 - ABD ,Gerilim , Gizem türündeki Telefon Kulübesi - Phone Booth filmin yönetmenliğini Joel Schumacher dır.Oyuncuları Colin Farrell, Katie Holmes, Forest Whitaker, Radha Mitchell, Ben Foster'ten oluşmaktadır.

Müşterilerine iki taraflı oynayan Stu Shephard, bir gün bir telefon kulübesinden çıkarken telefon çalar, telefondaki ses kendisi hakkında şaşırtıcı bilgiler verir ve üzerine doğrulttuğu tüfeğin lazerini göstermesi ile birlikte Stu, telefon kulübesine hapis olur. Artık telefondaki sesin talimatlarına göre hareket edecektir.

Colin Farrell İrlanda'da Castleknock şehrinde doğdu Babası 1960'larda Football Club Shamrock Rovers takımında oynayan Eamonn Farrell'dır.Gençliğinde babasının yolunda ilerleyen Colin zamanla oyunculukla ilgilenmiş ve Gaiety School of Drama okuluna girdi. Okulunu bitirmeden Dierdre Purcell'in mini dizisi Falling for a Dancer'da rol almaya başladı. Ardından BBC'de yayınlanan Ballykissangel' dizisinde, sonra da Tim Roth'un ilk yönetmenlik denemesi olan The War Zone filminde rol aldı. Bu filmin ardından Thadedeus Sullivan'ın yönettiği Kevin Spacey'nin rol aldığı Ordinary Decent Criminal filminde küçük bir rol ile seyirci karşısına çıktı.

Katie Holmes ABD'li oyuncudur.Toledo ,Ohio'da doğup büyümüş olan Holmes oyunculuk kariyerine ,Ortabatı'da yaşayanların oyunculuk açısından desteklenmediklerine olan kişisel inancına rağmen, daha ortaokul seviyelerinde başlamıştır.

Forest Whitaker, (d.15 Haziran 1961) Amerikalı sinema sanatçısı. 2007 yılında en iyi erkek oyuncu dalında İdi Amin'i canlandırdığı Last King of Scotland filmiyle ödüle uzanmıştır.İri ve atletik cüssesi nedeni ile eğitiminin ilk yıllarında Amerikan futboluna yönelmiştir. Fakat daha sonra müzikle ilgilenmiş ve tenor olarak çalışmalarda bulunmuştur. Ancak nihayetinde Berkeley'de sahne sanatları dalında eğitimine başlamıştır. İlk filmini 21 yaşında çevirmişti ve adı 'Fast Times at Ridgemont High' idi. Bu filminde bir Amerikan futbolcusunu canlandırıyordu.

IMDB Puanı:9.2/10 (1841 kişi oy verdi.)

Resimler

Telefon Kulübesi - Phone Booth izle

 

Telefon Kulübesi - Phone Booth izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, phone booth izle, telefon kulübesi filmi, telefon kulübesi oyuncuları, telefon kulübesi konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.