TIKLA ARA

The Bling Ring

Bir grup gencin, hayranı oldukları ünlülerin nerede yaşadıklarını internetten bularak evlerine girdiği ve eşyalarını çaldığı gerçek bir olayı konu alan Sofia Coppola filmi "The Bling Ring".


The Bling Ring filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

The Bling Ring

Çılgın Bir Haftasonu - Cedar Rapids izle

İlk Gösterim tarihi:The Bling Ring 01.06.2013 Pazartesi 21.00  Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

The Bling Ring

2013 - ABD Dram , Komedi , Suç türündeki The Bling Ring filmin yönetmenliğini Sofia Coppola yapmaktadır.Film oyuncuları Emma Watson , Leslie Mann , Nina Siemaszko , Gavin Rossdale , Erin Daniels oluşmaktadır.

Bir grup gencin, hayranı oldukları ünlülerin nerede yaşadıklarını internetten bularak evlerine girdiği ve eşyalarını çaldığı gerçek bir olayı konu alan Sofia Coppola filmi "The Bling Ring".Gerçek olaylardan esinlenerek yapılan bu baş yapıt baş rolünde Emma Watson bulunmaktadır. Bir grup ünlenme meraklısı genç, interneti kullanıp ünlülerin evlerinin izini sürerler. Amaçları da bu insanların evlerini soymaktır. Utangaç ve beceriksiz Zack, sınıf arkadaşlarının gözlerinden kabul görmek ister. İlk bakışta hoş görünen ancak aslında hain biri olan Natalie ile yakınlaşır. Birlikte zengin ve ünlülerin dolabından alışveriş yapmaya başladıklarında Zack için istediği popülarite gelir. Çok geçmeden hırsızlık yaparlarken yakalanma korkusunun tehdidi altında çok sayıda pahalı giysiler, ayakkabılar ve giysilerin sahibi olmaya başlarlar. Bu gençlerin suçları medyanın dikkatini çekmeye başlar.

Emma Charlotte Duerre Watson (d. 15 Nisan 1990, Paris), İngiliz oyuncu, model.Watson Harry Potter film serisinde canlandırdığı Hermione Granger karakteriyle yükseldi. Watson, Hermione olarak kadroya dahil olduğundan dokuz yaşındaydı ve daha önce yalnızca okul gösterilerinde oynamıştı. 2001'den 2011'e kadar Daniel Radcliffe ve Rupert Grint'le beraber sekiz Harry Potter filminde rol aldı. Watson Harry Potter serisindeki çalışmalarından çok sayıda ödül ve 10.000.000 sterlinin üzerinde para kazandı. İlk mankenlik deneyimini ise 2009'da Burberry'nin Sonbahar/Kış sezonunda yaptı.2007'de, Watson iki yapımda yer alacağını duyurdu: Bale Papuçları romanının televizyon uyarlaması ve Despero adlı çizgi film. Bale Pabuçları filmi 2007 yılında gösterime girdi ve 5,2 milyon seyirci elde etti; Kate DiCamillo romanından uyarlanan Despero ise 2008'de yayınlandı ve 70 milyon dolar gişe hasılatı elde etti.

Leslie Mann senarist ve yönetmen Judd Apatow ile evli,Iris ve Maude adında iki çocuğu var.Apatow'la yönetmenliğini kendisinin yaptığı The Cable Guy (1996) adlı filmde tanıştı.Mann'in kızları Knocked Up adlı filme kendi kızları rolünde oynadı.Apatow'un yönettiği başka bir film olan Funny People 'da da kızları rolünde oynadılar.

Nina Siemaszko (d. 14 Temmuz 1970), Amerikalı film ve televizyon actress.Siemaszko Chicago, Polonyalı Amerikalı baba ve İngiliz annenin Sachsenhausen toplama kampında hayatta Polonya Underground bir savaşçı için Illinois Antonina Jadwiga Siemaszko doğdu.O aktör Casey Siemaszko ve Corky Siemaszko, New York Daily News için / yazar muhabir olan kardeşidir. Siemaszko DePaul Üniversitesi Chicago, kardeşi Casey de katıldı at Goodman Okulu Tiyatro Bölümü mezunudur oldu. Siemaszko ilk uzun metrajlı filmi 1986 komedi film One More Saturday Night Karen Lundahl gibi oldu. 1980'lerde Onun diğer ünlü rol Corey Haim kız kardeşi Natalie Anderson olarak götürmek 1988 komedi filmi Lisans oldu. Nina birçok TV filmleri, özellikle Mystery Woman TV filmleri, bunların son on oynadı sahip Mystery Woman geçerli: Shadows.

IMDB Puanı: 6/3 ( 26612 kişi oy verdi.)

Resimler

The Bling Ring izle

 

The Bling Ring izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, the bling ring konusu, digiturk filmleri, the bling ring oyuncuları, the bling ring izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.