TIKLA ARA

The Closer

Cinayetlerin perde arkası araştıran ve aydınlatan Brenda Leigh Johnson ve ekibi 6. sezonda umulmadık değişikliklerle karşılaşıyor.


The Closer Digiturk Dizimax Vice HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

The Closer

The Closer 

Gösterim tarihi: The Closer 24.06.2013 14:01 - 14:41 24.06.2013 14:01 - 14:41 24.06.2013 14:01 - 14:41 24.06.2013 19:00 - 19:40 Digiturk Vice HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

2010 - ABD Dram , Gizem , Polisiye türündeki The Closer Dizisinin yönetmenliğini Yönetmenler Roxann Dawson, Nelson Mccormick, Michael M. Robin, Steve Robin, Rick Wallace, David Mcwhirter  yapmaktadır.Oyuncuları Amanda J.K. Simmons , Kyra Sedgwick , G.W. Bailey , Mary McDonnell , Jon Tenney oluşmaktadır. 

Cinayetlerin perde arkası araştıran ve aydınlatan Brenda Leigh Johnson ve ekibi 6. sezonda umulmadık değişikliklerle karşılaşıyor.

Amir yardımcısı Brenda Leigh Johnson'ın sorgu tekniği ve yeteneği ile bir cinayetin nasıl çözüleceğini gözler önüne seriyor. Brenda L. Johnson rolü, Kyra Sedgwick'e 4 Golden Globe adaylığı ve 1 Golden Globe ödülü, 4 Emmy adaylığı ve 1 Emmy ödülü kazandırdığı dizi "The Closer" 6. sezonuyla Dizimax Vice HD'de ekranlara geliyor.

Yeni sezonda, ekip Los Angles Polis Teşkilatı'ndaki yerini alır. Yeni ofis hayatı Brenda'nın alışkanlıklarından vazgeçmesini de beraberinde getirir; bilmediği bir sorgu odası ve iş yeri başarılı amir yardımcısı için hiç de güvenli değildir. Yeni çevresine ayak uydurmaya çalışırken, tehdit edici problemlerle karşı karşıya kalır. Etrafındaki yeni olayları çözmeye çalışırken, Brenda kendine zarar veren bürokratik yarışlarla da başaçıkabilecek mi?

Kuzey Amerika yapımı bir polisiye televizyon dizisi olan The Closer, Kyra Sedgwick'in tarafından canlandırılan ana karakter amir yardımcısı Brenda Leigh Johnson ve ekibinin her bölümde farklı bir cinayeti aydınlatmaları üzerine kuruludur. Baskın bir güneyli şivesi olan Brenda Johnson'ın cinayetleri aydınlatmadaki en etkili yöntemi sorgu tekniklerindeki yöntemi ve yeteneğidir.

Her bölüm Closer bu mega-şehir kolluk arayüzler olarak Los Angeles kültürünün bir yönü ile ilgilenir. Gösteri kamu politikası etik, kişisel bütünlük ve iyi ve kötü derin soruların karmaşık ve ince sorunları ile ilgilenir. Oldukça büyük karakter topluluğu bireysel inanç, can ve çağdaş toplumun topluluklarda geleneksel dini etkiler ve arıza ve aile sistemlerinin disfonksiyonu değinen, insanlık durumu araştırıyor, ekip çalışması ve devlet sorumluluğu.

İlk sezon Brenda Leigh Johnson gelmeden başladı LAPD Öncel Cinayet Bölümü (PHD), ilk yüksek profilli cinayet vakaları (Seasons 1-4) ile sadece ele bir ekip adını hızlı, Öncelik Murder Squad (PMS) yol. Sırasında Sezon 4, kriterleri bir cinayet bölümü daha geniş bir kapsam ile çok daha büyük bir Binbaşı Suçları Bölümü, olarak yeniden düzenlenmiştir kadar Brenda koşullarda işlemek için izin verilen bir öncelik haline sadece ne üzerinde basın utanç verici bir arapsaçı [rağmen çoğunluğu araziler hala yer ve cinayetler üzerinde duruldu. O etkileşim koordine olarak en önemlisi gösterinin arsa hatları, Komutan Taylor rolü aynı zamanda daha sonra Başkan Yardımcısı Johnson doğrudan rapor o kadar, "açıkça sadık alt" bu kadar "rakip ve içi düşman" olarak değiştirilmiştir ve belirgin yardımcı MCD ve diğer birimler arasında. Sezon beş tanıttı Mary McDonnell yıldızı gitti Kaptan Sharon Raydor, gibi Closer ' s spin-off, Binbaşı Suçları . Yedinci ve son sezonunda, Brenda yaşanan olayların bir sonucu olarak medeni hukuk zorluklar içinde kendini bulur War Zone MCD içinde bilgi sızıntıları üreten bir vefasız bağlı olması gerektiği sonucuna varmıştır ve LAPD. Taylor ve Raydor giriş bölümüne mücadele ve hukuki konularda bölüm, serinin sonuna kadar "Son Söz" bir nihai karar ulaşamayan çalışırken aktif bir rol almak. 10 Aralık 2010 tarihinde, TNT yedinci sezon duyurdu Closer 2011 baharında üretime başlayan, gösterinin son olacak. Kanal göstermek emekli karar Kyra Sedgwick tarafından yapıldığı söyledi. 30 Ocak 2011 tarihinde, medya final sezon her zamanki on beş bölüm için altı bölüm eklersiniz duyurdu, spin doğru bina -off serisi, Binbaşı Suçları .

13 Haziran 2005'te başlayan dizi 7 sezonda toplam 109 bölüm yayınlandıktan sonra 13 Ağustos 2012 tarihinde final yaptı.
Brenda L. Johnson rolü, Kyra Sedgwick'e 4 Golden Globe adaylığı ve 1 Golden Globe ödülü, 4 Emmy adaylığı ve 1 Emmy ödülü kazandırmıştır.

Kyra Sedgwick (19 Ağustos 1965) Emmy adaylığı olan, Altın Küre ödüllü Amerikan aktris. The Closer dizisi ile Altın Küre Ödüllerinde En İyi Aktris ödülünü aldı.

The Closer izle

 

The Closer izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: dizimax vice hd, the closer konusu, digiturk dizileri, the closer oyuncuları, the closer izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.