TIKLA ARA

The Fairly OddParents

Timmy Turner'ın hayatı, sihir uzmanları Cosmo ve Wanda'nın onun büyülü ebeveynleri olmaya karar vermesiyle oldukça hızlanır.


The Fairly OddParents Çizgi filmini Digiturk Nickelodeon kanalından izleyebilirsiniz.

The Fairly OddParents


The Fairly OddParents

The Fairly OddParents, Çizgi filmini Digiturk Nickelodeon kanalından hafta içi her gün izleyebilirsiniz.

The Fairly OddParents ,

Sevimli arkadaşlarımız artık büyüdüklerini düşünüyorlar onun içinde ailelerin iste gidi şeyleri yapmak istemiyorlar.Onların en sevmedikleri şey çocuk gibi davranılmak.Bu sevimli arkadaşların çete başı Timmy Turner'ın hayatı, sihir uzmanları Cosmo ve Wanda'nın onun büyülü ebeveynleri olmaya karar vermesiyle oldukça hızlanır. Artık anlayışsız bakıcısı Vicky ve öğretmeniyle uğraşmak çok daha rahat. Yine de Timmy dilediğine çok gizli hareket etmesi gerektiği' ile ilgili her geçen gün yeni bir ders alıyor.

 The Fairly OddParents Karakterleri

Timmy Turner: 11 yaşındadır. Derslere hiç uymayan, iki arkadaşı olan ve dileklerinin gerçekleşmesi için de peri anne-babası olan bir tek çocuktur. Poof'la beraber Jorgen'in sinirine dokunurlar. Son bölümdeki seçilmiş kişidir. Crocker'ı sürekli çıldırtır ve onun bi yerini incetmesine neden olmuştur. Sürekli Vicky tarafından eziyet görmektedir ama Timmy bir kurnazlık yaparak anne-babasına Vicky'nin Timmy'e eziyet ettiğini gösterebilmiştir. Ama Vicky bakıcılıktan başka iş bulamadığından şehri yerle bir etmiştir. Her zaman bir şeyi internetten bulduğunu söyler. Trixie'den hoşlanır.
Cosmo Peri: Timmy'nin peri babasıdır. Şapşal bir peridir. Ama komik ve tatlıdır. Wanda'nın eşidir. Mantıksız işler yapar. Herşeyi yanlış anlar. Yemek yemeye bayılır. Wanda'ya sürekli 'gerizekalı dırdırcı' der. Timmy'nin aynısıdır.
Wanda Peri: Timmy'in peri annesidir. Zeki ve akıllı bir peridir. Cosmo'yu komikliğinden dolayı sevmektedir ve onun eşidir. Cosmo'yu sürekli zorlar.
Bebek Poof: Cosmo ve Wanda'nın bebeğidir. Kız gibi bir suratı olmasına karşın bir erkek bebektir. Poof timmy ve pooftan başka bir şey söylemez. Fairly Odd Baby bölümünden anlaşacağı üzere Poof nasıl dilek getirdiğini ağlarsa kötü olaylar gülerse iyi olaylar olur. Çıngırağıyla sihir yapar.
Vicky: Timmy Turner'ın kötü bakıcısıdır. Ona kötülük yapmak için gerekirse roket bile kullanabilen biridir. Sürekli köpeğine bakar . Bay ve Bay Turner onu iyi bebek bakıcısı olduğu sanar ama kötu,acımasız,bencil,kendini beğenmiş, Timmy'ye sürekli eziyet eden Vicky'dir. Sonra kovulur.
Bay ve Bayan Turner: Akıllı ve anlayışlı değillerdir. Bu yüzden Timmy çok kötü günler geçirmiştir. Neyse ki perileri Timmy'e yardımcı olmaktadır. Çok salaklardır hep gezmeye giderler ama Timmy'i hiçbir zaman yanlarına almazlar. Sadece 1. bölümde Timmy'i yanlarına almışlardır. Adları hiç bilinmiyordur. İkisi adlarını kullanmak yerine birbilrlerine hayatım derler.
Chester McBadBat: Timmy'nin en iyi iki arkadaşındand biridir. Saf bir çocuktur. Bir karavanda yaşar. Babası ise eskiden Beyzbolcu'muş ama borcunu ödemediği için eşyaları ve evi alınmıştır. Bu yüzden babası utancından yüzünü saklamak için kafasına kese kağıdı takar.
AJ: Timmy'nin en iyi iki arkadaşından biridir. Çok zekidir ve derslerinde başarılıdır. Ayrıca kel olduğundan en büyük hayali saçının olmasıdır. Sürekli A+ alır. Bir bölümde Timmy yüzünden F almıştır. Odasında gizli Laboratuvar'ı vardır. Bu da bir çizgi filmi hatırtılıyor o da Cartoon Network'de yayınlanan Dexter'ın Laboratuvarı'dır.
Cin Norm: Timmy'nin düşmanıdır. Bir cindir. Bir keresinde hem kendi lambasından kurtulmaya hem de Timmy'yi peri anne babasından ayırmaya çalışmıştır. Kendini beğenmiştir. Bir kersinde Cherster'ın periebeveni
Denzel Crocker: Okuldaki en kötü öğretmendir. Öğrencilerden nefret eder ve Timmy'ye her zaman F verir. Herkese perilerin var olduğunu söylemektir ama Timmy yüzünden herkes ona güler. Peri ebeveynler lafını kullanınca değişik şekillere girer. Ayrıca kulakları ensesinde, zayıf ve sırtı kamburdur.
Trixie Tang: Zengin bir kız çocuğudur. Timmy'nin hoşlandığı kızdır. Oldukça güzeldir. Aslında oldukça erkeksi biridir ancak unvanını lekelememek için bunu kimseye söylemez.
Karanlık:Timmy'nin düşmanıydı. Son bölümden sonra Timmy'nin arkadaşı olmuştur.
Francis: Timmy'yi hep döven kabadıyıdır. Chester, Aj ve Timmy'e sürekli eziyet eder. Bu üçüne bücür der, hep kötü işlerle uğraşır.
Veronica: Trixie'nin arkadaşıdır, fakat ondan nefret etmektedir. Onun yerinde olmak istemektedir. Timmy'den hoşlanmaktadır ama bu sır sadece 1 bölümde çıkmıştır. O bölüm ise Timmy'nin bilgisayarın içine girdiği zaman çıkmıştır.
Tad ve Chad: Zengindirler. Trixie'nin hoşlandığı erkeklerdir.
Tootie: Vicky'nin kızkardeşidir. Timmy'ye deliler gibi aşıktır.
Mark Chang: Timmy'nin dostudur ama Yugopotamia'lı bir uzaylıdır ve görüntüsünü değiştirerek insanların arasına karışmaktadır. Normal insanların tersdir. Vicky'e çok aşıktır.
Mandie: Mark Chang'ın kötü kalpli sevgilisidir. Mandie Mark Chang'i evlenmeye zorlar ama bir türlü başaramaz.
Doug Dimmadome: Bayağı uzun bir şapkası vardır. Bölümlerden birinde sihirli sütleri sayesinde herkesin beynini kontrol altına alır ama Timmy gazoz fışkırtıp onları kurtarır.
Chumpy:Dimsdale'nin keçi maskotudur. Bir bölümde evlenmiştir, hatta çocukları olmuştur, ama çıktığı bölümlerde eşi görülmemiştir.
Crimson Chin:Bir çizgi Roman kahramanıdır. Timmy'nin en sevdiği Kahramanlardan biridir. Timmy neşelenmek istediğinde Çizgi Romana girer ve Crimson Chin ile kötülere kafa tutarlar.
Crash Nebula:Bu da Timmy'nin sevdiği başka bir karakterdir. Bu kahraman uzayda savaşır. Yugopotamia'ya ilk gittiğinde onun kıyafetine benzeyen bir şekilde gitmiştir.
Yugopotamia Halkı:Onlar ters şekildekilerdir. İyi şeylerden korkar (mesela şeker,ayıcık,çiçekler,çikolata vs.)kötü şeyleride severler.
Maxablanty Ailesi:Çok zenginlirder çoçuğuyla hiç ilgilenmezler cepleri para fışkırır ve yüzleri hiç görülmemiştir.(çoçuklarının hariç)
Jorgen Von Strangle:En güçlü peridir. Eğer kızarsa değneyi kırmızıya döner. Çok kaslıdır ve kaslarını över. Bazen Timmy'i delirtir. Ama bazen Timmy yüzünden delirir.
Başkan:Sadece Peri Anne Baba Şarkı Yarışması bölümünde çıkmıştır.
Mrs. Denzel:Crokerin Annesidir.

  The Fairly OddParents

 

The Fairly OddParents izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk çocuk, the fairly oddparents çizgi filmi, çizgi film izle, nickelodeon kanalı izle, the fairly oddparents izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.