TIKLA ARA

The Following

FBI'ın raporlarına göre bugün ABD'de serbest bir şekilde gezen 300 civarında psikopat seri katil var.Bunları yakalama üzerine kurulmuş sürükleyici bir dizidir.


The Following dizisini Digiturk Dizimax Vice HD yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

 

The Following


Dehşetin Dişleri (The Reef)

The Following, Konusu

2012, Amerika yapımı olan  Suç, Dram, Gerilim, türündeki The Following   Dizi yönetmenliğini Kevin Williamson yapıyor. Dizi oyuncuları Kevin Bacon, James Purefoy and Shawn Ashmore , See full cast and crew'den oluşuyor.

Konusu: Dizinin Konusu suç kökenlidir. FBI'ın raporlarına göre bugün ABD'de serbest bir şekilde gezen 300 civarında psikopat seri katil var. Bu bilgi ye göre bu rakam yeterince fazla iken, bir de bu seri katillerin birbirleriyle iletişime geçebilecekleri bir yöntem bulduklarını düşünün. Hatta ülke çapında ortaklıklar kurduklarını... Psikopat bir seri katil, diğer seri katilleri bir araya getirip, her emrini yerine getiren bir tarikat kurmayı becermiş ise neler olacağını tahmin bile edemezsiniz.

The Vampire Diaries ve Scream serisiyle tanınan yapımcı/senarist Kevin Williamson'ın yeni projesi The Following, bu soruların cevaplarını gözler önüne sermeye hazırlanıyor . Kadro da, en az dizinin hikayesi kadar garip. Kevin Bacon gibi bir starı beyaz camda ilk kez karşımıza getirecek olan iddialı dizinin bir diğer oyuncusu ise, Romela bilinen oyuncu James Purefoy. yakışıklı aktörün oynadığı seri katil Joe Carroll, 14 kız öğrenciyi katletmiştir. Ancak asıl hikaye, Carroll'ın diğer seri katillerle iletişime geçebileceği bir ağ kurmasıyla olay tamamen boyut değiştiriyor. FBI da, dokuz yıl önce onu yakalayan eski ajan Ryan Hardy'yi tekrar göreve gelmesini istiyor. Bir yandan kendini ekibine kanıtlamaya çalışan eski kurt Hardy, diğer yandan da bir seri katiller ordusunu çökertmeye çalışıyor.

Kevin Norwood Bacon (d. 8 Temmuz 1958, Philadelphia, Pennsylvania), Altın Küre ödülüne aday gösterilmiş Amerikalı aktör.Bir çok filim ve dizide rol almış ve işini başarılıyla zirveye taşımıştır.

James Brian Mark Purefoy (d. 3 Haziran 1964,Taunton), İngiliz aktör.En önemli rolü HBO'da yayınlanan Rome dizisindeki Mark Anthony karakteridir.The Following dizisinde de başarılı bir oyunculuk sergilemiştir.

Dehşetin Dişleri (The Reef) izle

 

Dehşetin Dişleri (The Reef)   izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk dizi izle, digiturk suc dizisi izle, digiturk the following izle, digiturk dizi izle, digiturk dizimax vice,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.