TIKLA ARA

The Middle

Orta yaşlı, orta sınıf mensubu ve ülkenin de tam ortasında yaşayan Frankie, ailesinin her günü eksiksiz bir biçimde tamamlayabilmesi için alaycı zekâsını ve mizah anlayışını kullanıyor.


The Middle Digiturk Dizimax Comedy  kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

The Middle

The Middle

Gösterim tarihi:The Middle, 19.04.2013 19:30 - 19:51, 19.04.2013 19:30 - 19:51, 19.04.2013 22:01 - 22:22, 19.04.2013 22:01 - 22:22, 10.05.2013 09:30 - 09:50, 10.05.2013 09:30 - 09:50, 10.05.2013 14:30 - 14:50, 10.05.2013 14:30 - 14:50, 10.05.2013 14:30 - 14:50, 10.05.2013 19:30 - 19:50, 10.05.2013 19:30 - 19:50, 10.05.2013 22:00 - 22:20 Digiturk Comedy kanalın dan izleyebilirsiniz.

2009 ABD  Komedi türündeki The Office Dizisinin yönetmenliğini Ricky Gervais, Stephen Merchant yapmaktadır.Oyuncuları  Charlie McDermott, Eden Sher, Neil Flynn, Patricia Heaton oluşmaktadır. 

The Middle, Konusu

Orta yaşlı, orta sınıf mensubu ve ülkenin de tam ortasında yaşayan Frankie, ailesinin her günü eksiksiz bir biçimde tamamlayabilmesi için alaycı zekâsını ve mizah anlayışını kullanıyor. Etrafta iç çamaşırlarıyla dolaşan büyük oğul Axl, anormal bir biçimde normal davranan ortanca Sue ve en yakın arkadaşı bir sırt çantası olan küçük oğul Brick... Bu aileyle bir an önce tanışmalısınız!Yapımcılığını Linwood Boomer'ın üstlendiği Malcolm In The Middle adlı aile komedisinde yaşananlar ailenin en normal' ferdi Malcolm'ın gözünden anlatılıyor. Malcolm sıradan bir çocuk değil. IQ'su normalin üzerinde ve garip ailesiyle birlikte hiç de normal olmayan bir hayat yaşıyor. Dört kardeşler. Francis, Reese, Malcolm ve Dewey.

Malcolm, kardeşleriyle sert ev şakaları yapmaktan hoşlanan ve yaşıtları gibi okuldaki sert çocuklardan' çekinen yetenekli bir kaykaycıyken IQ'sunun normalin üzerinde çıkmasıyla hayatı değişiyor. Özel bir sınıfa alınan Malcolm, süper çocuk' olmanın sadece avantajlarını değil, bolca da dezavantajlarını yaşamaya başlıyor. Hal (Bryan Cranston) ve Louis (Jane Kaczmarek), en bakımlı çimlere, en temiz eve ya da civardaki en kibar çocuklara sahip bir çift değil. Çocukları için bir cennet yarattıkları da söylenemez; ama ne olursa olsun çok eğlenceli bir ev onlarınki.

Karakterler

Bob Weaver (Chris Kattan) Frankie eski Ehlert Motors iş arkadaşınız ve Mike hoşlanmadığı şeyleri o. Bir zamanlar, o ve Mike Küçük Betty Snacks de gece vardiya, küçük Debbie Snacks bir parodisi çalışır. Birkaç yakın arkadaş ya da aile üyeleri olan, annesi dışında, Bob onun vekil aile olarak Hecks tedavi eğilimindedir.
Teyze Edie Spence (kızlık soyadı Freehold) ve teyze Ginny Freehold (Jeanette Miller ve Frances Bay) ağır sigara içenler ve içenlere Frankie yaşlı teyzeler vardır. Teyze Edie Teyze Ginny bir tekerlekli sandalye ve nadiren görüşmeler kullanırken sık sık, hafıza kaybı belirtileri gösteren, muhasebeci olarak Ahmet'in ocağında çalışmak için kullanılır. Onlar Doris adında bir hastalıklı Basset Hound var. Pek çok defa, Frankie beklenmedik Doris bakımı zorunda kalır; böyle bir günde, Doris yavru doğurdu. Erken 2012 yılında prömiyeri "Harita", olarak, teyze Ginny uzak geçer. (Aktris, Frances Bay, onun gerçek hayatta ölmüştü tasvir.) Tuğla yaşlı arkadaşı, büyükanne Nokta, sonra onu dikkat çekmek için Edie ile hareket eder.
Sue gösterişli, tiyatro seven, dokunun dans eski erkek arkadaşı, lise güreş takımında olan Brad Bottig (Brock Ciarlelli) 'dir. Onlar Şükran  sırasında "tarihli", ama Sue Brad bir sigara içen öğrendim kısa bir süre dağıldı. Frankie ve Mike hem şüpheli Brad eşcinsel, ama Brad ve Sue habersizler. Brad ve Sue onların dağılmasından rağmen arkadaş kalmıştır.
Carly (Blaine Saunders) Sue en iyi dostudur. O gözlük ve parantez giyen, bir geeky karakter olarak sezon 1 başladı. Onun parantez orta Sezon 1 kaldırılır, ve o bir sonucu olarak daha popüler oldu edildi. Sue sadece bilinçaltında ise, kıskanç gibi görünüyor, ve ailesi cafcaflı bulur makyaj giyer. Sezon 2 itibaren, Carly yana daha geeky bir görünüm doğru bir geri dönüş.
Nancy Donahue (Jen Ray) Hecks 'komşu ve güçlendirici kulüp başkanıdır. Donahues Frankie kendisi için yanıp tutuşuyor pastoral aile olarak tasvir edilmiştir.
Sean Donahue (Beau Wirick) Axl en iyi arkadaşları ve futbol takımında takım arkadaşı biridir. O dıştan onu Axl karşı yapar, yararlı, nazik ve dostça. Her zaman Axl yaptığı her şeyi destekler. Sezon 2, Sue Sean bir aşkla bağlı gelişen, ama sonunda tek yönlü bir ilişki biter.
Darrin (Yuhanna Gammon) Axl diğer en yakın arkadaşı ve takım arkadaşı olduğunu. Darrin genellikle sorunlu durumlarda, Sean ve Axl kendini iniş, Axl arkadaşlarından en pasif ve basit. Sezon 3, o çünkü onun "güneşli bir eğilim" in baloya Sue aldı ve o (Darrin) sadece birisi ve dans ile gitmek istediğini Axl açıkladı. Onun tarih iptal sonra sezonunda 4 Darrin bir Sevgililer Günü dans Sue alır, daha sonra Darrin o partner Sue devam etmek istediği güvence veriyor. Onun soyadı ortaya olmamıştı.
Paula Norwood (Julie Brown) Hecks 'komşularının başka bir şeydir. O aynı sorunları bir çok sahip, hayatı ve aile Frankie ile benzer olarak tasvir olduğu en pastoral Nancy Donahue olarak biraz bir kontrpuan hizmet vermektedir.
"Büyük Mike" Heck (John Cullum) Mike münzevi, insan-of-birkaç-kelime babasıdır. O bir sevgisiz, umursamaz ana, ama o sadece bir oğulları biri için "rahatsız" olmak istemiyor çünkü bu öncelikle gibi görünüyor. O da bir stokçu olduğunu.
Rusty Heck (Norm Macdonald) Mike güvenilmez, aptal kardeşi. O çoğu zaman herhangi bir yerde ya da Mike yapmak için ona sorar bir şey yapamaz neden bahaneler oluşturur. Bir keresinde o kadar yaşlı ya da hazır olmasa da, kase okul Tuğla çıkardı ve sürücü nasıl onu öğretmek.
Bayan Rinsky
(Doris Roberts) Everybody Loves Raymond üzerinde Heaton ve Roberts 'karakterleri arasındaki önceki ilişkisinden bir referans, Frankie hayatının bir felaket gibi görünüyor Tuğla üçüncü sınıf öğretmeni vardır. Frankie o daha sonra pişman ciddi bir neden olacaktır şikayet sarhoş bir mektup, sonra bir "alkollü Nazi" olarak onu açıklar. O testler sırasında zaman okuma atar çünkü Tuğla Bayan Rinsky seviyor.
Jack Meenahan (Thomas F. Duffy) Heck ailenin kapı komşusu olduğunu. O sezon 3 evini kaybetti.
Rahip Timothy "Tim-Tom" Thomas (Paul Hipp), Sue derinden hayran bir gençlik bakanı. O sadece bir kez onu bir araya geldi sonra onun adını hatırlayarak Sue sürpriz, ve her zaman olduğu gibi Sue görünmesini görünüyor en yardıma ihtiyacı var. Sık sık onun akustik gitar çalmaya ve bir şarkıya hemen hemen her şey yapmak için bilinir. Ona doğru olanı yapmak için teşvik zaman Axl bir keresinde onun elektrik gitar oynadı onun gitar çaldı.
Derrick Glossner (David Chandler VII), Wade Glossner (Parker Bolek), ve küçüğü Glossner (Gibson Bobby Sjöbeck) mahalle Sue ve Tuğla terörize için kullanılan kim zorbaları olan korkunç Glossner çocuklar oluşturuyor. Anneleri Rita Glossner (Brooke Shields), herhangi bir baba figürü yoktur. Üçüncü Glossner çocuğun ilk isim ortaya olmamıştı. Sezon 1, onların furocious köpek gevşek Sue neden oldu ve Carly gerçekten şarkıya bir dans rutin olan çocuklar ile bir "kavga" almak için "Kung Fu Fighting."
Zack (Andrew J. Fishman) sosyal meydan sınıfından Tuğla arkadaşı olduğunu. O bir kedi gibi davranmaya bir eğilimi vardır.
Pete (Peter Breitmayer) Ehlert Motors'un en iyi satıcı ve yıldız çalışan ve bu konuda herkese anlatmak çekinmiyor. Pete genellikle Ehlert etkilemek için çalışırken iken iş katkıda ne kadar az hakkında onları koyarak, Frankie en ve Bob'un pahasına onun başarısı konusunda övünmek.
Morgan (Alexa Vega) Frankie nedeniyle ona dik A ve birden fazla alanlarda yetenek için bir anlık zevk aldı Axl eski kız arkadaşı vardır. Yine Axl kalbi zaman ve tatili sonra ancak, Frankie sonunda öfkeyle patlar ve bir doğum günü partisi sırasında Morgan bir beanbag atar.
Don Ehlert (Brian Doyle-Murray) Frankie çalışmak için kullanılan araç bayilik cinsiyetçi, ırkçı, kaba, kalitesiz, bencil sahibi ve Bob muhtemelen hala çalışıyor burada. Frankie ve Bob sürekli onlara ateş gidiyordu endişeli. Onun üzerinde çalışma seçti Ehlert karısı onu terk ve Frankie ilk sempatik ama daha sonra kızgın döndü. Sık sık iş içiyor.
Matt (Moisés Arias), Sue ve Sue seviyor Axl okulda güreş takımında bir çocuk, o Sue ilk gerçek erkek arkadaşı olur ama sonunda uzaklaşmakta ve başka bir kız düştükten sonra ilişki biter.
Ashley Wyman (Katlin Mastandrea) iki kez baloya Axl en yanlışlıkla tarih olmuştur garip (dolayısıyla onun adı "Garip Ashley" olan) sınıf arkadaşı olduğunu. O Sue wrestlerette ekibi de yer alıyor. O Harry Potter duymadım olmasına rağmen O, sihirbazlar bir ilgi vardır.
Ruth (Grace Bannon) aşırı dindar muhafazakar olarak tasvir Sue wrestlerette ekibinin bir üyesi, genellikle "Göğe" referans olduğunu. Öte wrestlerettes aksine, Ruth bir ayak bileği boyu etek giyer.
Courtney ve Debbie (Brittany Ross ve Natalie Lander) Axl ve biri olarak Axl güncel Sue lisede ponpon bulunmaktadır. O uygunsuz Courtney öptü ne zaman iki kız ona tokat neden olan, partner Axl durdu.
Bayan Tompkins (Krista Braun) Tuğla sosyal beceri akıl hocası ve rehber öğretmen.
Dr Fulton (Dave Foley) Bayan Tompkins ile çalışır okul terapist. Onun akranları ile Tuğla bağ yardımcı olur ve okulda daha fazla uyum deneyin garip bir karakterdir.
Arlo - Arkadaşına Tuğla ikinci sezonunda karşılamasıdır. O bir program her şeyi tutmak ile bir saplantı vardır ve o Brown County Hecks eşlik zaman bölüm "Anneler Günü II" sık ve uzun banyo molaları alır. O üçüncü veya dördüncü sezonunda görünmüyor.
Mr.Wilkerson (Chord Overstreet) sezon 4 başında Tuğla dördüncü sınıf öğretmeni. O Tuğla Gym Class gitmek için yaptığı sosyal garip oğlu istiyor Mike, ağırlaştırmaktadır beden eğitimi katılma ihtiyacı olduğunu ısrar etmez. Bay Wilkerson sohbet video veya sosyal ağ yoluyla anne ile temas halinde tutmak için seven bir genç bir öğretmendir. Onların düşüncelerini katkıda bulunmak istediğinizde o birine cevap topu atar.
Dr Ted Goodman (Jack McBrayer) sezon 4 bir hygenist olarak Frankie işe dişçi.
Cassidy Finch (Galadriel Stineman) sezon 4 şu anda Axl kız arkadaşı olduğunu. O onun notları artırmak için çalışıyordu Axl bir araya geldi ve bir öğretmen gerekli. Onlar ilk oturumda çok iyi birlikte alamadım, ama sonra Axl öptü ve o bir erkek arkadaşı vardı dışarı kısa sürede bulundu. Daha sonra Axl birlikte olmak onun eski erkek arkadaşı ile ayrıldım. Onlar tekrar bir araya gelmeden önce, sezon 4, Cassidy en exboyfriend döner, bir süre için Axl ve Cassidy arasında gerginlik koyarak geç.
Bayan Armwood (Jane Kaczmarek) sezon 4 Frankie Dental öğretmeni var.

The Middle izle

 

The Middle izle

 


 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk dizileri, the middle bölümleri, the middle disizi izle, the middle oyuncuları, the middle konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.