TIKLA ARA

The Neighbors

Debbie ve Marty Weavers, üç çocuğu ile birlikte daha iyi bir hayat umuduyla New Jersey'nin kendi golf sahasına sahip yerleşim birimi Hidden Hills'den bir ev satın alırlar.


The Neighbors Digiturk Dizimax Comedy  HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

The Neighbors

The Neighbors

Gösterim tarihi: The Neighbors  13.05.2013 08:00 - 08:21 ,13.05.2013 08:00 - 08:21, 13.05.2013 13:00 - 13:21 13.05.2013 ,13:00 - 13:21 Digiturk Comedy HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

2012-2013 ABD  Komedi,dizi türündeki The Neighbors Dizisinin yönetmenliğini Yönetmenler Dan Fogelman  yapmaktadır.Oyuncuları  Damian Young, David Duchovny, Evan Handler, Madeleine Martin, Madeline Zima, Natascha McElhone, Pamela Adlon, Rachel Miner oluşmaktadır. 

Debbie ve Marty Weavers, üç çocuğu ile birlikte daha iyi bir hayat umuduyla New Jersey'nin kendi golf sahasına sahip yerleşim birimi Hidden Hills'den bir ev satın alırlar.
Hidden Hills çok özel bir yerdir. Oradaki evler 10 yıldan önce satışa sunulmayacaktır. Ama Weaverslar buradan bir ev almayı başarmışlardır.
Hidden Hills'in farklı bir yer olduğu daha ilk günden belli olur. Bizim yeni aile, kısa zamanda buradaki insanların Zabvron'dan gelen uzaylılar olduğunu öğreneceklerdir.

 Dünya'dan alınmak için sinyal beklerken, yaşantılarını insan taklidi yaparak geçirmektedir. Weaver'lar yaşadıkları şokun ardından, hiçbir zararını görmedikleri komşularıyla bir arada yaşamaya karar verirler. Bu karar aynı zamanda, ağlayınca kulaklarından yeşil bir sıvı dökülen ve ellerini başlarının üzerinde çırpınca gerçek görünümleri ortaya çıkan bir grup yaratıkla birlikte zaman geçirmek demektir.

Oyuncular ve Karakterler

Debbie Weaver gibi Jami Gertz
Marty Weaver gibi Lenny Venito
Larry Bird gibi Simon Templeman
Jackie Joyner-Kersee olarak Toks Olagundoye
Max Weaver gibi Max Charles
Abby Weaver gibi Isabella Kramp
Amber Weaver gibi Clara Mamet
Dick Butkus olarak Ian Patrick
Reggie Jackson Tim Jo

The Neighbors izle

 

The Neighbors izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: dizimax comedy hd, the neighbors konusu, digiturk izle, the neighbors oyuncuları, the neighbors izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.