TIKLA ARA

The Office

İlginç elemanlarıyla ego çatışmaları, yersiz davranışlar ve absürd olayları konu alan Emmy Ödüllü "The Office" 9.sezonuyla ekrana veda ediyor!


The Office Digiturk Dizimax Comedy  kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

The Office

The Office

Gösterim tarihi:The Office, 17.04.2013 19:03 - 19:24 17.04.2013 19:03 - 19:24 17.04.2013 21:30 - 21:51 17.04.2013 21:30 - 21:51 Digiturk Comedy kanalın dan izleyebilirsiniz.

2005 ABD  Komedi türündeki The Office Dizisinin yönetmenliğini Ricky Gervais, Stephen Merchant yapmaktadır.Oyuncuları  B.J. Novak, Jenna Fischer, John Krasinski, Rainn Wilson, Steve Carell oluşmaktadır. 

The Office, Konusu

İş saatlerini ego çatışmaları, yersiz davranışlar ve can sıkıntılarıyla geçiren tipik ofis çalışanları üzerine odaklanan yapım, bizi Pennsylvania'´daki Dunder Mifflin kağıt firmasına götürüyor... Mockumentary olarak adlandırılan sahte belgesel tarzında çekilen dizide, hepsi birbirinden antika çalışanlarıyla adeta panayır yerine dönüşen bir ofis ortamına şahit oluyoruz: Ergenlik çağında takılıp kalmış görünen Dwight, öfke yönetimi tedavisi geçiren Andy, kimlik bunalımından çıkamayan Ryan, eşek şakası meraklısı Jim Liste böyle uzayıp gidiyor.

Karakterler

Micheal Scott: Dunder Mifflin'in müdürü.Ofisin diğer çalışanlarının deyimiyle 'anlatılmaz,yaşanır'bir adam.Çok kötü espri yapar ve kendisinin dışında sadece Dwight esprilerine güler ki gülmesinin çoğu zaman nedeni yalakalıktır.Herkes çalışırken garip garip şakalarıyla herkesin huzurunu bozabilir.Bu duruma ofis çalışanları alışmıştır artık.Micheal,çalışanlarının önce kendisini bir arkadaş,daha sonra bir patron olarak görmelerini istemektedir.Çok merhametli bir adamdır.İşten birinin çıkarılmasını kesinlikle karşıdır.Micheal ofiste sadece Toby'i sevmez. Karakteri Steve Carell canlandırmaktadır.

Dwight Schrute:
Ofisin en garip karakteri.Micheal'dan sonra ofisin en yetkili kişisidir.Beceriksiz,sağduyusuz ve çok galeyana gelen bir eleman olmasına rağmen şirketin en fazla satış yapan elemanıdır.Bu sayede birçok ödül kazanmıştır.Ofis çalışanları Dwight'ın çekilmez olduğunu düşünür.Micheal bile çoğu zaman Dwight'a katlanamaz.Ve oldukça hakaret eder.Dwight,Jim'i ve daha sonra da Andy'i kendisine rakip olarak görmektedir.Ofis çalışanlarından Angela ile gizli bir aşk yaşamaktadır.Dwight;Battlestar Galactica,Harry Potter,Yüzüklerin Efendisi,Crow,Star Wars,Survivor,24 hayranıdır.Karakteri Rainn Wilson canlandırmaktadır.

Jim Halpert: Ofisin en adam akıllı karakteridir.Sürekli resepsiyonist Pam ile muabbet eder.Ve platonik aşıktır. dizinin ilerleyen bölümlerinde Pam ile evlenirler ve bir çocukları olur. Jim,Dwight'a takılmayı çok sever.Karakteri John Krasinski canlandırmaktadır

Pam Beesly: Ofisin resepsiyonisti.Micheal'ın birçok işini görür.Depoada çalışan Roy ile inişli çıkışlı bir ilişkisi olmuştur.Jim'le muabbet etmeyi çok seviyor ve Jim'i ofisdeki en iyi arkadaşı olarak görüyor.dizinin ilerleyen bölümlerinde Jim ile evleniyor ve bir çocukları oluyor.

Ryan Howard: Ofiste ilk başlarda stajer olarka görev alıyordu.Fakat daha sonra şirkette çalışmaya başlıyor.Micheal'den çok çekmiştir çünkü Micheal,Ryan'ı ayak işlerinde kullanıyordur.


The Office izle

 

The Office izle

 


 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk dizi, the office bölümleri, the office izle, the office oyuncuları, the office konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.